• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Bebe Rexha nuk ndalet,thyen tjetër rekord me 'Meant to be'

Jetmira

..........
Këngëtarja me orgjinë shqiptare Bebe Rexha ka arritur sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzikor ndërkombëtar.
Ylli i muzikës pop ka thyer një rekord të ri të tabelën e Billboard Hot me këngën e saj ‘Meant To Be’ në bashkëpunim me dyshen Florida Georgia Line.
Kënga e saj ka mbetur në vendin e parë për 35 javë rresht në kategorinë e këngëve country.


Meant To Be kaloi rekordin e mbajtur nga Sam Hunt me këngën ‘Body Like A Back Road’ i cili qëndroi për 34 javë rresht në vendin e parë në vitin 2017.
E shkruar nga Bebe Rexha, Tyler Hubbard i FGL, Josh Miller dhe David Garcia, Meant To Be ka arritur në vendin e dytë në tabelën Billboard’s Hot 100. Kënga ka qenë në vendin e parë në kategorinë e këgënve contry që kur debutoi për herë të parë në dhjetor.
 

Hope

◕‿◕
Origjine shqiptare? Apo kur është per fame, na "pelqen" origjina shqipetare.
Rexha was born on August 30, 1989, in Brooklyn, New York,[6] to Albanian parents.[7] Her father, Flamur Rexha, is an Albanian born in Debar, when it was part of Yugoslavia. He immigrated to the U.S. at the age of 21, and her mother, Bukurije Rexha, was born in the U.S. to an Albanian family with roots in Gostivar (which, like Debar, is now part of the Republic of Macedonia).[8][9] In the Albanian language, bletë means "bee"; derived from it, Rexha gave herself the nickname "Bebe" as part of her stage name.[1] Bleta and her family moved to nearby Staten Island when she was six.[7] /Wikipedia
 
Top