• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Bayern kalon pa probleme raundin e parë të Kupës

b25bbb9905b548de853176fba9a55a81o2-1100x620.jpg

Ka qenë më shumë një ndeshje kontrolli ajo e raundit të parë të Kupës së Gjermanisë mes modestëve të Duren dhe Bayern Munchen.

Bavarezët fituan me rezultatin e pastër 3-0 në një takim ku trajneri kishte vendosur t’iu linte më shumë hapësirë lojtarëve të stolit.

Ndeshja nuk kishte histori dhe bavarezët në një pjesë të lojës qarkulluan topin. Sa për statistikë golat u shënuan nga Choupo Moting dhe Muller.
/A2CNN/
 
Private conversations
Help Users
    Top