• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Bashkimi Kombtar.

iLirjam

Banned
Mosha
37
Vendndodhja
Gjithmon
Ju ftoj te disktojm se bashku,,mbi ceshtjen e Bashkimit Kombtar:

Pse esht ftohur deshira e Shqiptarve per tu bashkuar te gjith ne nje shtet,???

a ka nje rezulut egzistuse qe te ndaloj kte te drejt Kombtare???
dhe nese ka,,me c´te drejt mund te ndalohet Vullneti i nje Kombi per Bashkim ???

JU FTOJ ,,te shkruani dicka ne lidhje me kto probleme,,si mendoni ju se do te ishte me mir per Popullin Shqiptar ne tersi,,,a do te ishte ndoshta me me interes Bashkimi Kombtar se c´do gje tjeter??

Ku esht problemi ????
 

Darius

Larguar...
Vendndodhja
Shqipëri
Titulli: Bashkimi Kombtar.

Pertej postimit tim me lart, une nuk besoj as ne nje "bashkim fizik" dhe as ne nje "bashkim politik", une besoj se ka vetem nje rruge per bashkimin kombetar dhe kjo rruge fillon atje ku e nisen te paret tane. Une nuk pyes se ku duhet te shkojme, pa marre me pare nje pergjigje nga vetja se prej nga vijme? Nese une e di prej nga vi, e kam te qarte edhe ku duhet te shkoj, apo jo? Une nuk jam shume i shqetesuar per identitetin evropian, ca me pak i interesuar per debatin e orientimit lindje-perendim, por jam shume i interesuar qe te fillojme te rindertojme atje ku te paret tane pushuan se ndertuari e rilindasit tane ndalen se iluminuari.

Une nuk e kerkoj bashkimin kombetar as ne hartat politike, as ne dekretet e kuvendeve, une e kerkoj ne mendjen e zemren e cdo shqiptari.

hajduti
 

ricky_ch

******
Titulli: Bashkimi Kombtar.

Pertej postimit tim me lart, une nuk besoj as ne nje "bashkim fizik" dhe as ne nje "bashkim politik", une besoj se ka vetem nje rruge per bashkimin kombetar dhe kjo rruge fillon atje ku e nisen te paret tane. Une nuk pyes se ku duhet te shkojme, pa marre me pare nje pergjigje nga vetja se prej nga vijme? Nese une e di prej nga vi, e kam te qarte edhe ku duhet te shkoj, apo jo? Une nuk jam shume i shqetesuar per identitetin evropian, ca me pak i interesuar per debatin e orientimit lindje-perendim, por jam shume i interesuar qe te fillojme te rindertojme atje ku te paret tane pushuan se ndertuari e rilindasit tane ndalen se iluminuari.

Une nuk e kerkoj bashkimin kombetar as ne hartat politike, as ne dekretet e kuvendeve, une e kerkoj ne mendjen e zemren e cdo shqiptari.

hajduti
Ashtu është Hajdut, pa e bërë krejt shqipëtarët 1 mendje, s'ka bashkim.
Lufta vazhdon, qoftë me pushkë qoftë me laps, asgjë nuk falet.
A na pranojnë a s'na pranojnë, pak punë është.
 
Top