• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Barcoleta te ndryshme

Xhelozi

Antarë i Respektuar
Ne nnje spital psikiatrie t gjith te semurit benin si motorr vum vum vum
Ndersa njeri ndenji pa bo nje jave . I bo pershtypje psikiatrit dhe shkon me e pyt ket t semurin
-Pse nuk bon ashu si tjeret dhe ti ?!
-Nuk jam budalla un
Ok po te nxjerr nga spitali se sje budalla...
Me verte?!
Po!!
Ok hyp mbrapa vum vum vum 😆
 

Tomka

Anëtar i ri
Nkohen e luftes gjermont kishin rreshtu gjithe burrat e fshatit dhe zones perreth, dhe grave te ktyre burrave i kishin vene nje kusht....

Nese arrinin me sy mbyll te dallonin burrat e tyre nepermjet prekjes se penisit ata nuk do pushkatoheshin. lol

Vazhdon e para....
S'eshte i imi , seshte i imi , seshte i imi , eshte i imi , e gjeti. :D
Vazhdon e dyta...
Seshte i imi , seshte i imi , seshte i imi , eshte i imi, e gjeti dhe kjo :p
Vazhdon e treta...
Seshte i imi , seshte i imi , seshte i imi , seshte i fshatit tone lol lol , eshte i imi :p lol
 

elle

Chill
Shkon njeri ne nje bordello dhe i del perpara nje dere , sex me para , sex free , mendon me vete pse jo free pse te harxhoj … dhe futet te dera free …. pastaj ecen pak i dalin dy dyer te tjera … sex free dhe sex me para … free mendon ky prap dhe hap ate dere … ecen pak e dalin dy dera … sex free dhe sex me para … me vrap free hap ky … kur sheh veten … kishte dale perjashta lol lol lol
 

Xhelozi

Antarë i Respektuar
Shkon nje shkurtabiq tek doktorrii ... nxjerr mikun e tij nja 60 cm nga pantollonat dhe e vendos mbi tavolin ene i thot doktorrit
Te lutem ma pri mu ktu ja tregon me dor fiks.
Po pse ta presesh gjith kte dhurat te natyres?!
Ai ja pret me hidherim :
-sna mjafton gjaku ... kur ai ngritet un bie !😆
 

Mogli

Milf hunter in progress !!! :D
Histori e vertete:
E marrim djemt baben e tyne ne itali edhe ca me ba me e knaq e qojne ne bordello edhe i thojne asaj vajzes tjapim lek sa dush vec na e knaq.....fillon ajo tu e puq e tu i ba strip e ne fund i ban oral edhe bajne seks...kryn pune ky burri edhe del jashte edhe e pysin fmit he babe a u knaqe....u knaqa u knaqa por edhe u merzita se ajo nana juj e paska pas at goje vec me hanger e me ba derr derr tan diten 😂😂😂😂😂😂
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Dy nenpunese
-Ej akoma ketu ti,ske shkuar ne varrimin e vjehrres?
Ah jo ne fakt i kthen shoqja.Ne fillim puna,e pas punes argetimi
😝🤣🤣
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Dialog...
Mami si i thone me fal shqiptaret?
-Mos u bej budalla tani.Shqiptaret nuk gabojne kurre
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Gjakovari pak para dekes edhe vin djemt e vet i nejn ngat. E dhezin ni qiri qysh e kan adet.

Ja dhezin qirin e par edhe i rrin babes ngat qaty tu i bo muhabet edhe hargjitet qiri i par baba ala gjall.

E bin qirin e dyt, tu i nejt qaty te kryt hargjitet edhe qiri i dyt baba ala gjall.

Tu e pru qirin e tret, njani prej djemve pi thot BAB KONCENTROMU BAB 'se shkun qirat'
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
“Tri punonjese kolege zyre me njera-tjetren po tregonin bemat e dites se shkuar.
- Isha ne nje ditelindje, - thote e para, - kam kercyer sa me duhet nje jave te marr veten.
- Une, - vijon e dyta, - para se te mbyllja punen dje, gjeta ne sirtarin e shefit tone nje prezervativ, dhe e shpova.
Te tretes i ra te fiket...”
🤣🤣🤣🤣🤣
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Abahhahahahaha burr i lig paska qene🤣🤣🤣

Po vdiste njëri e thërret të shoqen te shtrati vdekjes..:
- Dëgjo grua, unë po vdes por do të lë amanet që pasi të vdes, martohu me Hasanin.
- O burrë çfarë po thua, po ai është dhe armiku dhe hasmi jot?
- Po prandaj po them, të vuaj edhe ai qen bir qeni siç vuajta unë...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Panifikim per Shen Valentin 🤔
(e huazuar)

AJO: Zemër, çfarë surprize do më bësh sot, për Shën Valentin. E ke menduar?🙃

AI: Kam një javë që e mendoj. A të pëlqen Madridi?😊
AJO: Tallesh?! Fiksim, enderr e kam.😍😮😍
AI: E Parisi, te pelqen? 😊
AJO: Vdes! Po pse m'i the të dyja, se nuk i ndaj dot e nuk di ke do zgjedhë!? 😍😮😘

AI: Nuk ke nevojë t'i ndash fare. Sonte në darkë, në Tring, do shohim Real Madrid - Paris Saint Germain 😜😜😜😜

🤯😤😬🤯😤
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Baba i gomareve
Disa te rinj pane Nastradinin qe ishte mbeshtetur tek stalla e gomarve dhe deshen ta tallnin.
Njeri me i shkathet i thote:
- Ku je o Nastradin, O baba i gomarve.
Pergjigjet Nastradini:
- Po ti mor bir pse paske dale prej stalle?
 
Nje biznesmen i madh,iken per nje marreveshje ne nje vend te larget,dhe len nje person me u kujdese per gjithçka! Kur kthehet i thote ky personi,do te them dy lajme negative dhe nje pozitiv! Me trego negativet para, ok ! Gruja me femije te kane ike,dhe biznesi ka falimentu! Po lajmi pozitiv? A e man mend qe ke ba testin per siden? Po ! Ke dale pozitiv😜😜
 

WxP

Antarë i Respektuar
Një zonjë hyn në farmaci dhe i drejtohet farmacistit:
“Dua të ble pak cianid! Helm të fortë!”
"Përse e do cianidin, moj zonjë e mirë?!”
“Dua të helmoj tim shoq."
Farmacisti shqyen sytë. "Zoti mos e dhëntë! Nuk mund të të jap helm që të vrasësh burrin. Është e pa ligjshme. Na plasin në burg, dhe ty dhe mua! Ti nuk do të marrësh nga unë asnjë milligram cianid! Absolutisht e pamundur!”
Atëherë zonja hap çantën dhe që andej nxjer një fotografi, ku shiheshin qartë në një krevat burri i saj me gruan e farmacistit.
Farmacisti e sheh foton dhe i kthehet zonjës: “E demek, përse nuk më the që në fillim se e paske recetën?"
 
Top