• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Barcoleta te ndryshme

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Hasa edhe Hysa me 1 dhome, vetem 4 mure n'to. Nalet rryma !
Hasa: O hys, a bohmi kishe po shetisum n'korz (tek ne korze i kemi thene kur naten dilnim dhe ecnim neper nje territor te caktuar, kohe me pare)
Hysa: Ani
Hasa: Ia mshon shuplake ne erresire Hyses
Hysa: O Has, qa t'bona qe ma mshove?
Hasa: Ku po e din qe ta mshova une, kqyre sa njeri eshte tu shetit ktu
 

Vvetoni

Larguar
E kish pas pi 1 gjakovar 1 sulidamor ( bar për qetësimin e dhimbjes së kokës), tu mendu se po pi vitamina, për mos me qu dam sulidamorin, i ka thanë grus së vet, hajde bom nervoz mos ta qoj dam sulidamorin.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
E maron Nastradini ni shpi, me menxi, edhe i vine m'ia pa.
"Fort e mire bre vec t'ja kishe ba hymjen ka perendimi se kshtu cohesh heret,"
E then, e zidon apet. Vine do tjere.
'Perhajr i kofte, kun ni behane s'e paska, vec t'e kish hymjen ka lindja m'e pa diellin".
E menon, apet e then, e zidon.
Kur ia nisin do te trete qysh ka jugu ma mire se fryn nxeti, qartet krejt e t'e hype ne rrota.
"Sillne ka t'kini qef." :DDD
 

Petrit101

Pi kafe e me çá llafe
Si alternative e dorianes klasike shoke dhe jo shoqe mund të provoni dorianen kolektive tibetane.Klasikja eshte si të thuash jo ekonomike sepse do te nderrosh tastiera të sterpikura here pas here apo sterilizosh muret, pa permendur pastaj segretaret me karriget e tyre të njollosura .Kurse tibetanja behet ne oborrin e manastirit tibetan(me perjashtim të dimrit per efekt ngurtsimi),nen flladin qe perkdhel gjethet e pemeve të lashta,nen fluturimin e dallendysheve kureshtare,nen një qiell të kalter me disa re të bardha qe kalojne tek tuk të mbushura me Endrra,nen perendimin e diellit qe shnderron ngjyren e reve të bardha shkumes, deri të një të kuqerremte të flaket,nën natën qe ec lehtas me tapetin e saj të zi të mbushur me yje qe zbulon lehtas henen e sapo zgjuar.Ne gjithe kët kontekst ulemi kembas dhe shpalosim mbi derrasen e mbeshtetur tek kofshet shnajperin tone,perbadh nesh një tibetan me sy të mbuluar me nje shirit te zì sì te Zorrosit dhe me nje shkop baseball-it ne dore kerkon të perqendrohet per te gjetur derrasen e gjate me shnajperat e shpalusur qe ti godase.Per një moment dikush mund të pyes:po ne c’moment arrin pika kulminante ne kete tip dorianet te tmerrshme?
Ne momentin qe shkopi i baseball-it godet derrasen një milimeter afer shnajperit tend,aty plumbat e shnajperit dalin pa pushim.
 

Empire

Antarë i Respektuar
Ishte nje her nje gjirokaste ( @iva ) edhe nje dit i thot burri , zemer me vjen turp nga familja ime
Perse te vjen turp ? E pyet e shoqa
Po ja prsh babi na bleu shpin , mami cdo veshje , motra supermarketin etj , ndaj me vjen turp
Po shum mir zemer qe te vjen turp sepse ai vellai jot kaq vjet sna e bleu nje makin ......
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Barcoletat me gjakovare ne Kosove jane te popullarizuara. Shkojme me nje te tille :p

I thote gjakovari shokut t'vet: A ki cigare?
Ia kthen ky tjetri: I kam vec 18 t'fundit
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Shkon @iva ne nje bibliotek edhe pyet shitesen
Iva: Me falni , keni libra per gjirokastrite ?
Shitesja: Po sigurisht kemi
Iva: do ma falni nje liber ju lutem
😂😂😂😂😂😂
Ahahahahahaahahahhahah hahahahhaha sa e bukur ahahahhahahahahahaha
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Kur ste do fati ste do ske cfare ben
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Ah sa me beson ti mua o patriotlollollol
Jane plage qe te kane dhembur ndaj dhe me perkrahe ,po une srri dot pa te falenderuar se nuk harxhoj gje ne fund te fundit:plollol
 

Empire

Antarë i Respektuar
Ah sa me beson ti mua o patriotlollollol
Jane plage qe te kane dhembur ndaj dhe me perkrahe ,po une srri dot pa te falenderuar se nuk harxhoj gje ne fund te fundit:plollol
Ishte njeher iva ne vitin 1992 pa filloj te lulezoj demokracia edhe shkon ne tiran pasi kishte paguar bileten sala per pjesmarrje ne mitingun e pd , edhe me kete rast shkon te pij nje kafe ne lokal te provoj si eshte kafia tiranase ,
Iva: nje ekspres te lutem
Kamarieri: si urdheron
Iva: sa kushton kafia ?
Kamarieri: 50 lek
Iva: po zarfet e sheqerit ?
Kamarieri: jan falas zonjush
Iva: oo sa mir , me bej nja 30kg te lutem
😂😂😂😂
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Ishte njeher iva ne vitin 1992 pa filloj te lulezoj demokracia edhe shkon ne tiran pasi kishte paguar bileten sala per pjesmarrje ne mitingun e pd , edhe me kete rast shkon te pij nje kafe ne lokal te provoj si eshte kafia tiranase ,
Iva: nje ekspres te lutem
Kamarieri: si urdheron
Iva: sa kushton kafia ?
Kamarieri: 50 lek
Iva: po zarfet e sheqerit ?
Kamarieri: jan falas zonjush
Iva: oo sa mir , me bej nja 30kg te lutem
😂😂😂😂
lollollollollol Jalla me nxorre bojen fare,se une 20 i kerkova:p
 

Mogli

Milf hunter in progress !!! :D
Ne 1 fshat e vendos Mbreti me i pushkatu krejt k*rvat e fshatit !!!! Shkojne gjitha ne rrjesht tu prit me dal mbreti edhe rastesisht tu kalu 1 plake aty...i pyt plaka ca jeni tu ba ktu?? Jena ne rralle per kallame sheqeri i thojne kto....a po mire po hyn dhe nana itu ne fund te marr dhe une 1....jo i thojne kto hajde del e para se je e vjeter....del e para plaka kur ne at moment del mbreti dhe shef kyt plaken....po ti i thot ca lyp ktu...edhe un ne rralle thot me kto tjerat....po sa vjece je e pyt? 76 vjeçe jam ....akoma te shkon mendja per te moj i thot mreti?? Po asht i amel i thot kjo e mbaj ne goje.....perjashta moj k*rvat e dreqit u thot mreti kur i pelqen ksaj qe asht 76 vjeçe ca kam me u ba juve tjerave 😂😂😂😂
 

Mogli

Milf hunter in progress !!! :D
Ishin dy vllezer njeni çoban tjetri vec qefli tu sjell klubesh me femna...ky cobani ishte i virgjer.......i thot ky qefliu merre ket delen edhe shko te ajo goca e jepja...shkon ky ia jep ajo e puth ne buze ne qafe...knaqet krejt ky edhe vjen i thot vllait u knaqa krejt...mire i thot merre edhe ket delen tjeter edhe qoja...e merr ky shkon ia qon edhe tash kjo goca fillon ban seks me kyt....kryn pune knaqet krejt ky e sa tu hy te dera e shpise fillon bertet: oooooooooo Mhill dona me i shit tana dele dona me i ba p.ll 😂😂
 
Top