• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Barcoleta te ndryshme

Petrit101

Ta ka ta pu! ta kam me ti ba
AI:zonjushe,sikur te thoja:jam pa lek,nuk kam makine,
flas keq e jam i paedukat,jam parazit,skizofrenik,
nevrastenik,asmatik.Fus gishtat ne hunde e bej shasma.
Kam zbokth, morra, blenorragji,grua,8 femije,breket e ndyra
qafen e papaster,kepucet e shpuara,tik ,biografine te cenuar,
rrotullohem neper toke,pi ,jargavitem,peshtyj,thith
kolen,eterin,
tubat e scapamentit,gerhas,gersas gishtat,kafshoj jaken e kemishes,
pastroj dhembet me gishtin drejtues,kam penisin te vogel,
nuk me pelqen Sartre,e urrej musiken,kam neveri vallzimin,
jam kanibal,bej gabime ortografike,kam duart te lagshta,
me pikon hunda,deshiroj te plas lufta per tu bere trathtar,jam i lodhur,hajdut,scatologjik,jam barkmadh,kam ere gojet,
mendime te turbullta,jam skuth,kam gjeste te keqija,
zhgul krahet e mizave,
i tregoj hollesisht miqve raportet e mia...mund te dalim bashke?

AJO:Ik zhduku! ma shpife
AI:E shikon ,nuk u desht ti thoja e kam penisin e vogel
 

MrsA

Mr. A
Na ishin dy shoqe, njera i thote tjetres: kam nje problem, me vjen era qepë te organi dhe nuk lidhem dot me asnje djale ☹... Mo' u merzit i thote shoqja se kam une i shok qe nuk ndjen fare asnje lloj ere e t'a prezantoj. Diten tjeter ajo i prezanton te dy e gjeja pare qe ben kjo shoqja me ere qepe, i fut nje pordhe plot ere... Po djali hic fare...pasi kalojnë ca dite e filluan puthjet e para djali e shpie ne hotel e behen gati per t'u qiftezu... Pasi fillon te zhvishet kjo vajza ne momentin qe heq te mbathurat, bertet djali: mossss, po ty te vika era qepeee!! ....goca cmendet nga inati e i thote: po ti sikur nuk ndjeje gje fare😳... Une per te ndje nuk ndjej i thote ky, po ama fillun me më djeg syte!
 
  • Haha
Reactions: NGU

Petrit101

Ta ka ta pu! ta kam me ti ba
Ishte nje burre i shendoshte pra dhe me bark te madh dhe disa vajza sa here e shikonin
u tallshin me te çdo here qe e shikonin dhe e pyetnin : çka do lindish, çka do lindish?
Ai nje dite nuk duroi me dhe u tha: elefant .Gocat te habitura e pyeten :po pse?
Burri u tha:shifeni pra se ka filluar duke i dalur hunda.
 

NGU

Wild child full of grace 💫
– Mësuesja : Beni ,cili është presidenti I SHBA-së??

– Beni : Nuk e di mësuese.

– Mësuesja : Beni ,duhet të kujdesesh më shum për mësimet.

– Beni : Po ti mësuese e di cila është Maria ?

– Mësuesja : Jo.

– Beni : Duhet të kujdesesh më Shum për burrin tend. lol
 
Shkon njeri edhe merr 1 femer me leke per seks....e shkojne ne hotel i thot kjo do e bejme nga mrapa....e mire i thot ky dakort....fillon ky edhe duke be seks i qon durt perpara ksaj edhe e kap per kokëshpulla....kishte qene trans po ky hic menjen e fillon merakoset e thote.....moooos me piu e zeza e paskam shpu tej per tej hahahahahahahhaha
 
1 çun nga qyteti kishte zan te dashur 1 goce nga fshati dhe kjo i kishte than qe ishte e virgjer...mas disa kohesh duke bisedu e caktojne takimin per me ba seks....meqe i kishte than qe asht e virgjer shkon ne farmaci e blen vajra per me ja ba ma te lehte heren e pare.....shkojne takohen edhe zhveshen e fillon ky tu u ly me vaj e avash avash.....i thot kjo goca a je tu fillu me e ba se skam kohe se ne anej nga fshati e lyjme pak me pshtyme edhe fillojme punen 😂😂😂😂😂
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Profesori filloi te tregoje se eshte bere nje makine qe fut komplet lopen ku ben perpunimin e mishit dhe ben suxhuk.

Agoni ja kthen me shaka: nuk qenka aq zbulim i madh, i madh kishte me qene me fut suxhuk me dal lopa

Profesori: e poo ajo ka ndodh vetem te prinderit e tu.

lool lool lool
 

Baboon

Next time if you're short, you can borrow mine
-What's the best thing about Switzerland?

- I don't know. But in the flag there's a big plus.
 
Top