• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Barcoleta te ndryshme

Empire

Antarë i Respektuar
Kur ste do fati ste do ske cfare ben
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 
  • Haha
Reactions: Ivy

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Kur ste do fati ste do ske cfare ben
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Ah sa me beson ti mua o patriotlollollol
Jane plage qe te kane dhembur ndaj dhe me perkrahe ,po une srri dot pa te falenderuar se nuk harxhoj gje ne fund te fundit:plollol
 

Empire

Antarë i Respektuar
Ah sa me beson ti mua o patriotlollollol
Jane plage qe te kane dhembur ndaj dhe me perkrahe ,po une srri dot pa te falenderuar se nuk harxhoj gje ne fund te fundit:plollol
Ishte njeher iva ne vitin 1992 pa filloj te lulezoj demokracia edhe shkon ne tiran pasi kishte paguar bileten sala per pjesmarrje ne mitingun e pd , edhe me kete rast shkon te pij nje kafe ne lokal te provoj si eshte kafia tiranase ,
Iva: nje ekspres te lutem
Kamarieri: si urdheron
Iva: sa kushton kafia ?
Kamarieri: 50 lek
Iva: po zarfet e sheqerit ?
Kamarieri: jan falas zonjush
Iva: oo sa mir , me bej nja 30kg te lutem
😂😂😂😂
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Ishte njeher iva ne vitin 1992 pa filloj te lulezoj demokracia edhe shkon ne tiran pasi kishte paguar bileten sala per pjesmarrje ne mitingun e pd , edhe me kete rast shkon te pij nje kafe ne lokal te provoj si eshte kafia tiranase ,
Iva: nje ekspres te lutem
Kamarieri: si urdheron
Iva: sa kushton kafia ?
Kamarieri: 50 lek
Iva: po zarfet e sheqerit ?
Kamarieri: jan falas zonjush
Iva: oo sa mir , me bej nja 30kg te lutem
😂😂😂😂
lollollollollol Jalla me nxorre bojen fare,se une 20 i kerkova:p
 

Mogli

Fju fju
Ne 1 fshat e vendos Mbreti me i pushkatu krejt k*rvat e fshatit !!!! Shkojne gjitha ne rrjesht tu prit me dal mbreti edhe rastesisht tu kalu 1 plake aty...i pyt plaka ca jeni tu ba ktu?? Jena ne rralle per kallame sheqeri i thojne kto....a po mire po hyn dhe nana itu ne fund te marr dhe une 1....jo i thojne kto hajde del e para se je e vjeter....del e para plaka kur ne at moment del mbreti dhe shef kyt plaken....po ti i thot ca lyp ktu...edhe un ne rralle thot me kto tjerat....po sa vjece je e pyt? 76 vjeçe jam ....akoma te shkon mendja per te moj i thot mreti?? Po asht i amel i thot kjo e mbaj ne goje.....perjashta moj k*rvat e dreqit u thot mreti kur i pelqen ksaj qe asht 76 vjeçe ca kam me u ba juve tjerave 😂😂😂😂
 

Mogli

Fju fju
Ishin dy vllezer njeni çoban tjetri vec qefli tu sjell klubesh me femna...ky cobani ishte i virgjer.......i thot ky qefliu merre ket delen edhe shko te ajo goca e jepja...shkon ky ia jep ajo e puth ne buze ne qafe...knaqet krejt ky edhe vjen i thot vllait u knaqa krejt...mire i thot merre edhe ket delen tjeter edhe qoja...e merr ky shkon ia qon edhe tash kjo goca fillon ban seks me kyt....kryn pune knaqet krejt ky e sa tu hy te dera e shpise fillon bertet: oooooooooo Mhill dona me i shit tana dele dona me i ba p.ll 😂😂
 

Xhelozi

😎😎😎
Ne nnje spital psikiatrie t gjith te semurit benin si motorr vum vum vum
Ndersa njeri ndenji pa bo nje jave . I bo pershtypje psikiatrit dhe shkon me e pyt ket t semurin
-Pse nuk bon ashu si tjeret dhe ti ?!
-Nuk jam budalla un
Ok po te nxjerr nga spitali se sje budalla...
Me verte?!
Po!!
Ok hyp mbrapa vum vum vum 😆
 

Tomka

Anëtar i ri
Nkohen e luftes gjermont kishin rreshtu gjithe burrat e fshatit dhe zones perreth, dhe grave te ktyre burrave i kishin vene nje kusht....

Nese arrinin me sy mbyll te dallonin burrat e tyre nepermjet prekjes se penisit ata nuk do pushkatoheshin. lol

Vazhdon e para....
S'eshte i imi , seshte i imi , seshte i imi , eshte i imi , e gjeti. :D
Vazhdon e dyta...
Seshte i imi , seshte i imi , seshte i imi , eshte i imi, e gjeti dhe kjo :p
Vazhdon e treta...
Seshte i imi , seshte i imi , seshte i imi , seshte i fshatit tone lol lol , eshte i imi :p lol
 

elle

Chill
Shkon njeri ne nje bordello dhe i del perpara nje dere , sex me para , sex free , mendon me vete pse jo free pse te harxhoj … dhe futet te dera free …. pastaj ecen pak i dalin dy dyer te tjera … sex free dhe sex me para … free mendon ky prap dhe hap ate dere … ecen pak e dalin dy dera … sex free dhe sex me para … me vrap free hap ky … kur sheh veten … kishte dale perjashta lol lol lol
 

Xhelozi

😎😎😎
Shkon nje shkurtabiq tek doktorrii ... nxjerr mikun e tij nja 60 cm nga pantollonat dhe e vendos mbi tavolin ene i thot doktorrit
Te lutem ma pri mu ktu ja tregon me dor fiks.
Po pse ta presesh gjith kte dhurat te natyres?!
Ai ja pret me hidherim :
-sna mjafton gjaku ... kur ai ngritet un bie !😆
 

Mogli

Fju fju
Histori e vertete:
E marrim djemt baben e tyne ne itali edhe ca me ba me e knaq e qojne ne bordello edhe i thojne asaj vajzes tjapim lek sa dush vec na e knaq.....fillon ajo tu e puq e tu i ba strip e ne fund i ban oral edhe bajne seks...kryn pune ky burri edhe del jashte edhe e pysin fmit he babe a u knaqe....u knaqa u knaqa por edhe u merzita se ajo nana juj e paska pas at goje vec me hanger e me ba derr derr tan diten 😂😂😂😂😂😂
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
13567448_1030549927060439_4227701758405391092_n.jpgPak e ngjajshme me barcolete bile :p
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Dy nenpunese
-Ej akoma ketu ti,ske shkuar ne varrimin e vjehrres?
Ah jo ne fakt i kthen shoqja.Ne fillim puna,e pas punes argetimi
😝🤣🤣
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Dy nenpunese
-Ej akoma ketu ti,ske shkuar ne varrimin e vjehrres?
Ah jo ne fakt i kthen shoqja.Ne fillim puna,e pas punes argetimi
😝🤣🤣
Ti ku ben pjese nkete barcolete lol :p
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Dialog...
Mami si i thone me fal shqiptaret?
-Mos u bej budalla tani.Shqiptaret nuk gabojne kurre
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Gjakovari pak para dekes edhe vin djemt e vet i nejn ngat. E dhezin ni qiri qysh e kan adet.

Ja dhezin qirin e par edhe i rrin babes ngat qaty tu i bo muhabet edhe hargjitet qiri i par baba ala gjall.

E bin qirin e dyt, tu i nejt qaty te kryt hargjitet edhe qiri i dyt baba ala gjall.

Tu e pru qirin e tret, njani prej djemve pi thot BAB KONCENTROMU BAB 'se shkun qirat'
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
“Tri punonjese kolege zyre me njera-tjetren po tregonin bemat e dites se shkuar.
- Isha ne nje ditelindje, - thote e para, - kam kercyer sa me duhet nje jave te marr veten.
- Une, - vijon e dyta, - para se te mbyllja punen dje, gjeta ne sirtarin e shefit tone nje prezervativ, dhe e shpova.
Te tretes i ra te fiket...”
🤣🤣🤣🤣🤣
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Abahhahahahaha burr i lig paska qene🤣🤣🤣

Po vdiste njëri e thërret të shoqen te shtrati vdekjes..:
- Dëgjo grua, unë po vdes por do të lë amanet që pasi të vdes, martohu me Hasanin.
- O burrë çfarë po thua, po ai është dhe armiku dhe hasmi jot?
- Po prandaj po them, të vuaj edhe ai qen bir qeni siç vuajta unë...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Panifikim per Shen Valentin 🤔
(e huazuar)

AJO: Zemër, çfarë surprize do më bësh sot, për Shën Valentin. E ke menduar?🙃

AI: Kam një javë që e mendoj. A të pëlqen Madridi?😊
AJO: Tallesh?! Fiksim, enderr e kam.😍😮😍
AI: E Parisi, te pelqen? 😊
AJO: Vdes! Po pse m'i the të dyja, se nuk i ndaj dot e nuk di ke do zgjedhë!? 😍😮😘

AI: Nuk ke nevojë t'i ndash fare. Sonte në darkë, në Tring, do shohim Real Madrid - Paris Saint Germain 😜😜😜😜

🤯😤😬🤯😤
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Njerzt n'vendin tem i fshijn dritaret me gazeta, kurse t'ardhmen e lexojn nfilxhan
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Baba i gomareve
Disa te rinj pane Nastradinin qe ishte mbeshtetur tek stalla e gomarve dhe deshen ta tallnin.
Njeri me i shkathet i thote:
- Ku je o Nastradin, O baba i gomarve.
Pergjigjet Nastradini:
- Po ti mor bir pse paske dale prej stalle?
 

Endrra

VIP
Nje biznesmen i madh,iken per nje marreveshje ne nje vend te larget,dhe len nje person me u kujdese per gjithçka! Kur kthehet i thote ky personi,do te them dy lajme negative dhe nje pozitiv! Me trego negativet para, ok ! Gruja me femije te kane ike,dhe biznesi ka falimentu! Po lajmi pozitiv? A e man mend qe ke ba testin per siden? Po ! Ke dale pozitiv😜😜
 

WxP

Tech
Një zonjë hyn në farmaci dhe i drejtohet farmacistit:
“Dua të ble pak cianid! Helm të fortë!”
"Përse e do cianidin, moj zonjë e mirë?!”
“Dua të helmoj tim shoq."
Farmacisti shqyen sytë. "Zoti mos e dhëntë! Nuk mund të të jap helm që të vrasësh burrin. Është e pa ligjshme. Na plasin në burg, dhe ty dhe mua! Ti nuk do të marrësh nga unë asnjë milligram cianid! Absolutisht e pamundur!”
Atëherë zonja hap çantën dhe që andej nxjer një fotografi, ku shiheshin qartë në një krevat burri i saj me gruan e farmacistit.
Farmacisti e sheh foton dhe i kthehet zonjës: “E demek, përse nuk më the që në fillim se e paske recetën?"
 
Top