• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Barcoleta te ndryshme

METi

-=EdoLorEli=-
Një anglez shkon për pushime në Shqipëri, n'bregdetin e Durrësit e kap ngërçi duke notuar në det dhe kërkon ndihmë në gjuhën e tij: HELP, HELP, një Shqiptar që ishte afër tij i thotë, më mirë kishte me qenë sikur të kishe mësuar not sesa që e ke mësuar anglishten idiot, mbytu tash LOL.
 

kapetani79

Anëtar i ri
pas shume kohesh takohen dy shoke ne pazar pasi cmallen njeri pyet pse kish ardhur po ja pergjgjet solla gruan po ti pyet edhe une thote tjetri meqe kemi kohe eja pime nga nje kafe dhe vene pasi mbarojne kafene dhe do ndaheshin njeri pyet tjetrin ore cpamje ka gruaja jote se ne qoftese e shoh ti them po ja eshte e shkurter e shendoshe jo dhe shume e bukur pergjigjet po e jotja pyet e gjate elegante bjonde shume e bukur ja pret tjetri ore thote i pari vari leshte times dalim e kerkojme tenden
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Dy polica ne nje barke...Njeri shikon nga bregu detit dhe i thote tjetrit ...ej shiko nje pulebardhe e ngordhur...sa gjynah...
Tjetri ngre koken nga qielli...ku eshte se spo me le dielli ta shohe....
 
Ishte nje vajze qe quhej Virgjerushepipica, kjo e kishte babain shume fanatik, dhe vjen fundi i gjimnazit e do bente mbremjen e matures , i thote i jati merre cel me vete dhe per cdo gje duhet te me thuash ndryshe nuk do shkosh! Ok pergjigjet Virgjerushepipica
Shkon vajza ne mbremje dhe aty te gjithe po kercenin
i afrohet nje djale dhe i thote
-Mund te kercejme bashke?
-nje sekonde, pergjigjet vajza
-Alo babi , etu Virgjerushepipica nje djale me thote a mund te kercejme bashke?
Babai- mire kerce ska ndonje gje te keqe,
duke kercyer djali i thote
- a mundem te te kap per beli ?
-Alo babi ketu Virgjerushepipica , ky djali do te me kape per beli
Babai- mire ska ndonje gje te keqe ashtu kercehet vallezim!
me vone djali kishte shume vape e i thote
-a mund te dalim ne ndonje vend me me pak njerez se jam i lodhur?
-Alo babi babi ketu Virgjerushepipica ky djali me kerkon te ulemi se eshte i lodhur!
Babai-Mire te keqen babi ulu !
dhe djali e e con ne nje dhome,
pas 20 min vajza merr te jatin ne telefon!
-Alo babi babi , ketu Pipica
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Nje murgesh shkon te gjinekologu...doktorr me fal po kam ca probleme....nga ai vendi ka ca kohe me dalin pullat e postes...mire ulu i thote doktorri...dhe fillon punen...pas 2 minutash kthehet doktorri me nje etiket ne dore...po ti se shikon qe ketu lexon banane Chiquita???
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Tre mrekullit e gruas...
1) Njomen pa u lagur :D
2) U del gjak pa u plagosur :D
3) Bejne qumesht pa ngrene bar :D
4) Te cajne T**n pa perdorur duarte LOL LOL LOL LOL LOLps...duhet kuptuar kjo barcaleta :D
 
Last edited:

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Nje cift te gjinekologu...Doktorr me falni po kemi djalin me floke te kuqe...dhe asnjeri nga rraca jone nuk floket e kuq..degjoni zonje....sa here beni dashuri me burrin tuaj juve??? nje here ne vit thote gruaja...epo mire thote doktorri floket jan ashtu nga ndryshku :D
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Dy shoqe...ej degjo...po kur ben dashuri, flet me burrin ti???

Varet ja kthen tjetra...nese me merr ai ne telefon :D
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Mami mami...po une pse e kam lekuren te zeze kur ti je e bardhe....zemer me ca ndodhi ne ate feste, eshte nje mrekulli qe nuk lehne si qeni :D
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Nje cik banale...mbyllni veshet goca :D

Nje penis i thote tjetrit...te shikoje shume te ngurte sot :D...eh keshtu jan keto pune...pas pak kam nje provim me goje :D
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Shtatzënia

I thotë gruaja burrit.
- Jam shtatzënë!
Burri i çuditur ia kthen.
- Po qysh? Isha i kujdesshëm shumë!
Gruaja.
- Eh more i dashur, kjo punë është si në komunikacion! Ti ruhesh, por tjerët jo.
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
E dinë

Mjeku në makinën e ndihmës së parë e pyet të lënduarin:
- Ma thoni emrin dhe adresën që të mund të lajmërojë familjen tuaj.
- E dinë ata si quhem, ku banoj dhe gjitha tjerat.
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Dehja

Takohen dy pijanecë.
I pari thotë:
- Më falni, a mund të kalojë në mes juve dyve?
- Gjithsesi, por vetëm një nga një, ia kthen i dyti.
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Mençuria

I thotë Rrusta Shulit:
- Unë kam qenë shumë i mençur si fëmijë i vogël! Kam ecur kur i kam pasur tetë muaj!
Shuli ia kthen:
- Jo unë kam qenë shumë më i mençur! Mua më kanë bartur para duarve deri sa i kam bërë katër vjet!
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Dehja

Del një burrë nga një lokal, dhe duke u kalamendur arrin deri te parkimi, disi gjen automjetin dhe e hapë atë.
I afrohet polici dhe ia tërheq vërejtjen:
- Zotëri, ishalla nuk doni të vozitni në këtë gjendje?
- Më duhet, a poooo e shihni se meziiii po eciiii!
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
As i pari...

Pas dy netësh martese:
- E dashur, gjykuar sipas aftësive tuaja, përfundoj se nuk kam qenë i pari...
- E more i dashur, gjykuar sipas tuajave, nuk je as i fundit...LOLLOLLOLLOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Gruaja në qiell

Kthehet burri nga varrimi i gruas së tij. Papritmas, nga kulmi i një shtëpie afër së cilës po kalonte, para këmbësh i bie një tjegull. Ai shikon në qiell the thotë:
- Euu, po shpejt paske shkuar lart bre.
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Seriozisht

Shkon Rrusta tek doktori dhe i thotë:
- "Doktor e kam një problem shumë të tmerrshëm, kohëve të fundit askush nuk po më merr si serioz!"
Doktori i thotë:
- "Le bre mos ba hajgare..."
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Biondina dhe letra

Zyrtari i postës i drejtohet biondinës:
- Zonjushë letra juaj është tepër e rëndë, duhet t’i ngjisni edhe një pullë postare.
- Pse, sikur do të bëhet më e lehtë pastaj?!
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Biondina dhe letra

Zyrtari i postës i drejtohet biondinës:
- Zonjushë letra juaj është tepër e rëndë, duhet t’i ngjisni edhe një pullë postare.
- Pse, sikur do të bëhet më e lehtë pastaj?!
:( :( :( po mund te ishte dhe brune ajo :p


a dini pse biondina studion ne ballkon??

kshtu qe kur te pyesin : Kustudion??
do thot studjoj jasht LOL LOL LOL
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Edhe kjo eshte shembullore :D...mbyllni veshet goca :D

Ishte nje dite nipcja i nastradinit...po luante ne park dhe degjon...ik ore K** andej...pyet mamin...cfare dmth K**? kolltuk thote mami...shkon diten e dyte dhe degjon put*n...shkon te mami dhe i thote..cfare dmth put*n...te besh pazarin i thote mami...shkon diten e trete dhe degjon bastard...mami cfare dmth bastard...dmth doktorr te keqen mami....

diten tjeter mami iken ne pazar....troket doktorri...del nipcja dhe i thote...

Hajde bastard ulu te K**, se mami iku te bej put*nen.
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Edhe kjo eshte shembullore :D...mbyllni veshet goca :D

Ishte nje dite nipcja i nastradinit...po luante ne park dhe degjon...ik ore K** andej...pyet mamin...cfare dmth K**? kolltuk thote mami...shkon diten e dyte dhe degjon put*n...shkon te mami dhe i thote..cfare dmth put*n...te besh pazarin i thote mami...shkon diten e trete dhe degjon bastard...mami cfare dmth bastard...dmth doktorr te keqen mami....

diten tjeter mami iken ne pazar....troket doktorri...del nipcja dhe i thote...

Hajde bastard ulu te K**, se mami iku te bej put*nen.
:haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha:
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Edhe nje shembullore :D

Nje dite goca, para se te pagezohej ne kishe...gjen babin dhe kamarieren ne dhome duke bere .... :D....shkon tek mami dhe i thote mami, mami babi i hoqi breket kamarieres dhe i futi ate, ate, ate...mire i thote mami...thuaj ne kishe para te gjithve kete gje....
diten tjeter shkon goca, ne kishe dhe fillon me mikrofon para te gjithve...babi ishte me kamarieren dhe i hoqi breket dhe i futi ate, ate ate gjene...o mami he moj ndihmome cik...ate gjene qe te fut ty postieri sa here qe vin :D
 
Edhe nje shembullore :D

Nje dite goca, para se te pagezohej ne kishe...gjen babin dhe kamarieren ne dhome duke bere .... :D....shkon tek mami dhe i thote mami, mami babi i hoqi breket kamarieres dhe i futi ate, ate, ate...mire i thote mami...thuaj ne kishe para te gjithve kete gje....
diten tjeter shkon goca, ne kishe dhe fillon me mikrofon para te gjithve...babi ishte me kamarieren dhe i hoqi breket dhe i futi ate, ate ate gjene...o mami he moj ndihmome cik...ate gjene qe te fut ty postieri sa here qe vin :D

:haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha:
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Kete te shpejten tjeter :D

Jan kater inxheniera ne nje fiat panda...nje mekanik, nje kimik, nje elektronik dhe nje informatik :D

prishet makina ne rruge dhe fillojne keta...thote mekaniku...eshte prishur pistoni dhe duhet ta nderrojme, prit ore thote kimiku se i eshte oksiduar koka e korentit te bateria, ca thoni ore thote elektroniku, kesaj i eshte djegur dinamoja....ej cuna thote informatiku...po sikur te dalim dhe te hyjme prape?
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Plaku te furri bukes...o cuno me jep dy kile buke...po pse dy kile o xhaje se te ngurtesohet pastaj....kthehet prape plaku me jep 10 athere :D
 

WxP

Grupi
Ishte nje polic i te cilin e kishin vene me sherbime prane shatervanit! Sa here qe dorezonte sherbimin shefi i shifte njeren kembe te lagur gjithmone. Shkon nje dite shefe edhe e ruan policin.
Po a e dini cfare bente polici?
Hudhte cigaren te shatervani, dhe e shkelte me kembe per ta fik :D
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Goca e vogel kalon para dhomes se prinderve....kthehet duke tundur koken....dhe mami qe do me coje te doktorri mua qe thith gishtin :eek:hh:
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Politika

Babai politikan mëson të birin:
- Shiko, biri im, politikani duhet të jetë i ndershëm dhe i mençur!
- Por, baba, çfarë do të thotë i ndershëm?
- Kjo do të thotë të përmbushësh ato që premton.
- E i mençur?
- Që kryesisht të mos premtoj...
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Me cilin

Vjen Rrusta te doktori:
- Doktor, kam probleme në jetën seksuale!
- Kur ke fjet bashkë me Fazën?
-Nuk me kujtohet, doktor.
- Ja telefoni, thirre Fazën dhe pyete.
- Alo, Fazë, kur kemi bërë dashuri herën e fundit?
- E, më cilin po flas unë më së pari?
 
Top