• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyeshmerise.

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyesh

Ke ngaterruar temen, pershendetje dhe urime eshte diku tjeter :p


Sdq, shiqone championsin nga shtepia, si luajne mbreterit.
 

Amar1

Anëtar Aktiv
Titulli: Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyesh

Jam ne kampionatin spanjoll.
Do te jem kureshtar te shoh se si do ta dominoje ndeshjen ekipi i cili eleminoje Barcelonen dhe Bayernin, kureshtar te shoh se sa gola do ti fusi ekipit qe eleminoji Romen e lodhur, cityn ku kampionatin ja mori edhe nje ekip pa te shkuar , mbi te gjitha werderin ekipin kampion ne bundeslige.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyesh

Kureshtar te gjithe, dhe asgje nuk dihet por, mbreterit mbesin mbreter, te tjeret piuna te mbreterve :plazh:
 

Amar1

Anëtar Aktiv
Titulli: Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyesh

Ndiq nga ekrani se si ngrehet kupa e nje dominimi 38 javore dhe 91 pikesh te grumbulluara nga katalanasit nderkoh.
 

ricky_ch

******
Titulli: Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyesh

Ky zotëria, nuk po e ditka se "dominimet" mes ekipeve që i pëkasin "elitës",
është vetëm sa "kimja e kresë"., andaj blla blla blla nuk duhet bërë shumë,
sepse nu duhet harruar edhe faktin "fat"...
 

Aver

VIP
Titulli: Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyesh

Urime titullin tifozave te barcelones.

Mund ta perfundonin edhe me heret, por pasi qe Suarez e fitoj edhe "kepucen e arte" po ju bejme hallall qe na mbajten nen presion deri ne fund.

Visca el Barca!
 
Titulli: Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyesh

E shikova pjesen e pare te lojes Granada-Barcelona , kam dyshime qe qendron mbrapa ndonje kurdisje e ndeshjes !
 

Marla

PPSL
Titulli: Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyesh

Rrofsh Avero! :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyesh

Ndiq nga ekrani se si ngrehet kupa e nje dominimi 38 javore dhe 91 pikesh te grumbulluara nga katalanasit nderkoh.
Askujt nuk i interesojne zgjedhjet neper fshatra, kush do triumfoje, sa ju intereson se kush do behet mbret i tgjitheve :D
 

Amar1

Anëtar Aktiv
Titulli: Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyesh

T harxhosh djerse 38 here nga 90 minuta , te humbesh me 1 pike duhet te jete e veshtire.

Gabohesh, fshatrat kane gjysmen e popullsise, ato te japin qeverine. E din se Edi Rama nenvlersoje fshatin ne 2009 dhe humbi?
 

Aver

VIP
Titulli: Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyesh

Loverboy, hajde urona titullin qysh ju ka hije burrave. :p

Nese e fiton Reali LK une i pari ju uroj ; )
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyesh

Aver,perhajr perhajr ,a u gzut hiq? :p
 

Aver

VIP
Titulli: Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyesh

A nuk i degjove tupanat a? :p

Perhajer edhe ty, se edhe ti je nifar tifoze e lodht e barcelones. Lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyesh

A nuk i degjove tupanat a? :p

Perhajer edhe ty, se edhe ti je nifar tifoze e lodht e barcelones. Lol
hahhahahahhaa me lot kam qesh.. e pse e lodht, vajza e don futbollin shum?
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyesh

A nuk i degjove tupanat a? :p

Perhajer edhe ty, se edhe ti je nifar tifoze e lodht e barcelones. Lol

Si n'onerr mu dok po :p e lodht thot po 2 gzime perheri si man zembra djal,je gzu dhe per mua ti :D :p
 

Aver

VIP
Titulli: Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyesh

hahhahahahhaa me lot kam qesh.. e pse e lodht, vajza e don futbollin shum?
E di, e di. E mbyt futbollin ajo. :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyesh

Aver urime :D - E keni meritu ska fjale. Qysh ke reali kur erdh zidani, mire perfundum. Te shohim ata t'atletikos qe thejn kam e dur qa po bohet me ta
 

Aver

VIP
Titulli: Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyesh

Aver urime :D - E keni meritu ska fjale. Qysh ke reali kur erdh zidani, mire perfundum. Te shohim ata t'atletikos qe thejn kam e dur qa po bohet me ta
Eeee ma mire vone se kurre. :p

Faleminderit :)

Sikur t'ish ardh Zidane ma heret ndoshta e kish marr edhe titullin Reali, se u futen ne seri te mire.
 
Top