• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Barcelona, "kampione e dimrit" në La Liga

cent

...Lontano
Barcelona e kthen në festë goli përballjen e fundit të vitit me Getafen, duke mos lejuar arratisjen e Atleticos pikërisht brenda në kryeqytet, ku mund madrilenët e vegjël të Getafes 5-2.

Skuadra e Tata Martinos, realizon një “Remuntada” të vërtetë në “Alfonso Perez”, ku vendasit fërkonin duart për plot 30 minuta. Sergio Escudero dhe Lisandro Lopez në 15 minutat e para u duk sikur morën tre pikët për vendasit, aq sa dukej sikur Barcelona e vërtetë në fushë ishte pikërisht Getafe, por një Super Pedro Rodriguez, brenda tetë minutave realizoi përmbysjen e madhe për të tijët, duke shënuar plot tre herë në portën e Getafes.

Me Barcelonën e rikthyer tashmë në kontroll të ndeshjes, për Getafen nuk kishte më shpresë, dhe në fraksionin e dytë, në mungesë të Neymar, që është nisur me pushime me leje të klubit, kostumin e goleadorit e veshi Cesc Fabregas. Mesfushori shënoi një dygolësh për blaugranat, të parin me një goditje perfekte dhe të dytën nga pika e bardhë, duke I dhënë fitoren përfundimtare 5-2 të tijve. Tashmë katalanasit e presin 2014 si kryesues, ashtu siç kishin pritur në fakt dhe 2013, po me Atleticon pas shpine, dhe në fund u kurorëzuan kampionë të La Ligas
/S.Sport
 
Top