• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Barazim dramatik,“çapkëni” Dembele i prish festën Atletikos. Barça ruan vendin e pare

Delirium

Route 66 🚜
Atletiko e Madridit dhe Barcelona, e mbyllën në një barazim dramatik 1-1, sfidën për kreun në La Liga. Në një sfidë mjaft të luftuar, golat u shënuan vetëm në momentet e fundit të sfidës.

Capture88.jpg

Diego Kosta zhbllokoi shifrat me kokë, në minutën e 77-të, pas një harkimi mjaft të bukur nga goditja e këndit, nga ana e Antuan Grizman. Djemtë e Simeones po shkonin drejt një fitore të madhe, që do i sillte edhe vendin e parë, por për të prishur festën e vendasve, mendoi një nga më të kritikuarit kohët e fundit tek katalanasit, Ousman Dembele.

Mesi e nxori vetëm me portierin Dembelen, dhe ky i fundit nuk fali, duke barazuar rezultatin në 1-1. Pas këtij barazimi, Barcelona mbetet në vendin e parë, me 25 pikë, ndërsa Atletiko ndjek me një pikë më pak.

/panorama sport/
 
Top