• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Banka zviceriane dorëzohet përballë presionit amerikan

E3

Anëtar i Nderuar
Marrëveshja përfundimtare do të vendose pikën në përpjekjet shumëmujore te zyrtarëve amerikan që ta detyrojnë Zvicrën që të heq dorë nga ligjet strikte rreth fshehtësisë bankare

Zyrtarët amerikan thane se me bankën zvicerani UBS kanë arritur marrëveshje në parim lidhur me kërkesës që atyre t’iu jepen emrat e mijëra qytetarëve të pasur amerikan, të dyshuar që llogaritë në këtë bankë i kanë shfrytëzuar për fshehjen e tatimeve, ka bërë të ditur, Stewart Gibson, nga ministria amerikane e drejtësisë.
*telegrafi*
 
Top