• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

"Ballisti" merr të drejtën e autorit për “Autochthonous”

Aver

VIP


Ismail Morina, i njohur me nofkën Ballist ka marrë të drejtën e autorit për “autochthonous”.
Këtë fakt e ka publikuar vetë Morinaj në Facebook, duke publikuar faksimiljen e vendimit, të cilin e shoqëron me fjalët “e mbrojtur… Keni livadhis boll në shpinën e patriotizmit!”, transmeton Telegrafi.

Kujtojmë se Ballisti kishte ngritur flamurin e Shqipërisë Natyrale midis stadiumit të Partizanit të Beogradit, në sfidën ndërmjet Serbisë dhe Shqipërisë, e cila u ndërpre pas futjes së tifozëve në fushë dhe rrahjes së futbiollistëve shqiptarë. /Telegrafi/


 
Titulli: "Ballisti" merr të drejtën e autorit për “Autochthonous”

Si lajm i vonuar ky .... dihej autoresia :)
 

Aver

VIP
Titulli: "Ballisti" merr të drejtën e autorit për “Autochthonous”

Si lajm i vonuar ky .... dihej autoresia :)
Autorisa dihej por tani me kete dokumentin qe e ka ballisti ne xhep kushdo e deshiron me bo biznes me kete veper, duhet te kerkoj leje te ky si dhe te paguaj ;)
 

cent

Banned
Titulli: "Ballisti" merr të drejtën e autorit për “Autochthonous”

Shume mire beri qe e rregjistroi ne emer tijin kete veper ne mund ta quaj kshu. Ja nje rast ne fjal :)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: "Ballisti" merr të drejtën e autorit për “Autochthonous”

E patentoi!!!

Hmmmm! Gjithmone me kane pelqyer ata filmat: Nga lloqi te suk(s)e(k)si ;)
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Titulli: "Ballisti" merr të drejtën e autorit për “Autochthonous”

shyqyr qe u zgjidh dhe kutia e pandores se e merak te madh ishim.....kane te tere halle ka edhe Ballisti.
 

ricky_ch

******
Pe: "Ballisti" merr të drejtën e autorit për “Autochthonous”

Së pari duhet të dëshmohet se ai është autori,
e mandej ca procedura të tjera.

Teoritikisht, mundet t'i jepet e drejta e autorit.

Poashtu është fakt se nga kjo "asgjëja" dikush ka mbushur arkat.

Edhe smiley duket se nuk është asgjë, por lexoni më tepër
historinë e tij dhe të autorit Harvey Ball me 1963.

image-630722-galleryV9-ydeo.jpg

 
Top