• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Babai vret të birin 3 vjeç se nuk ia pëlqente e fejuara e re

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Babai vret të birin 3 vjeç se nuk ia pëlqente e fejuara e reDavid Creato Jr., 23-vjeçari Nju Xhersi ka vrarë vogëlushin e tij 3 vjeç sepse nuk i pëlqente të fejuarës së re. Motivi i vrasjes së vogëlushit u bë i ditur nga vetë i riu, i cili në dëshminë e tij tha se e fejuara e re nuk i pëlqente fëmijët.

Deklarata e David Creato Jr., ka shkaktuar zemërim të madh në SHBA. Trupi i 3-vjeçarit Brendan u gjet në një pyll pranë shtëpisë së babait vrasës, në Haddon Toënship në tetor të 2015.Hetuesit besuan se pista e vrasjes kishte të bënte ajo e marrëdhënieve familjare. David thuhet se e ka mbytur të birin sepse e fejuara e tij 17 vjeçe e kërcënonte se do e linte. Ajo nuk u akuzua kurrë nga hetuesit.g.shqip
 
Top