• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Audio dhe Video Islame

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Futja gjum ti, mir jem na dhe tema, respektoj edhe une tgjitha fete :d
Mos na prish temen shume thjesht :d
Ate futja gjume thuaje diku tjeter jo mua .Perderisa egziston teme ku mund te replikojne userat sje askush te me thuash ti mua cduhet te boj.Temen sta prishi njeri por smu duk e arsyeshme te kete teme te tille se sjemi ne xhami.Keto tru qe ke persa i perket fes islame ka qendra apostafat ti diskutoni jo ketu.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Je tek komuniteti musliman dhe ne ketu postojme edhe xhamia, une e ndjej veten ketu si ne xhami :d

Temen per diskutime fetare e ke diku tjeter ketu vetem ilahi postohen.

Tani po te them prap futja gjume nese nuk tpelqen :d


Ja nje foto te xhamise per ty


20190802_125458.jpg
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Dorezohet shkenca perpara madhështisë së Krijuesit të Gjithësisë!

 
Top