Audio dhe Video Islame

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Heart Touching <3


 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
@`A2 sigurisht e ke ndegju kete ilahi t'bukur


 

A2.

Kūki Yomenai
@`A2 sigurisht e ke ndegju kete ilahi t'bukurduket sikur sot do ta dëgjoj gjithë ditën, ritëm të bukur, kuptimin akoma më të bukur dhe mix mes gjuhës arabe dhe gjuhës angleze... thjesht fantastike jashtë kësaj bote...
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
@Soulmind, po se pate problem ta kuptosh, Halili eshte nga ana te vetmit qe e ndegjoje, qe flet diqka qe asnje nga hoxhallaret tjere sflasin, tema tvecanta, i thelle etj...


 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
@Soulmind, po se pate problem ta kuptosh, Halili eshte nga ana te vetmit qe e ndegjoje, qe flet diqka qe asnje nga hoxhallaret tjere sflasin, tema tvecanta, i thelle etj...Faleminderit @Loverboy 🤗
Para 2-3 muaj ishim ne nje trajnim bashke me Abdylin ketu ne Tirane :D E forta ishte kur u ngrit 1diskutim e cdokush po jepte interpretimin, une e vetmja qe e preka ne aspektin e feminizmit. Qeshem se doli fjala ime "out" komplet! lool
I vetmi qe ndjek nga teologet e Diaspores :D Nuk kuptoj pse nuk ka thene mbi ndertesat qe i ben Soulmind por e ka kamuflu me fjalen "njeri: :p hahahahaha
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 
Top