Audio dhe Video Islame

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Shum e vertet nxansi i ahmed didat

Edhe Zakir Naik ka qene nxenes i Deedat, Zoti e meshirofte ate. Pat thene per te, ky eshte Deedat e gjysme (Per Zakir Naik).
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Shihet ne ftyr vlla

Ja shiqova videot e para, rruga e tij drejt Islamit. Shume njerez jane konvertu, tu ba ksi video REACTION. E kuptova tani qysh u njoftu ky me Islam.
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Ja shiqova videot e para, rruga e tij drejt Islamit. Shume njerez jane konvertu, tu ba ksi video REACTION. E kuptova tani qysh u njoftu ky me Islam.
InshAllah se përdor per klikime youtube
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
InshAllah se përdor per klikime youtube

Nuk po besoj. Shiqoja videot e para, tip qe udheton neper bote. Pastaj po bejne kerkesa per me bo reaction, neper komente. E fansav tu ja plotsu deshiren, e ka gjet Islamin :)
S'i dihet sebepit vlla, per ata na duhet hyzmetin, e pjesa tjeter i takon Allahut, e udhezon kend te doje Ai, i qofshim fale.
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Nuk po besoj. Shiqoja videot e para, tip qe udheton neper bote. Pastaj po bejne kerkesa per me bo reaction, neper komente. E fansav tu ja plotsu deshiren, e ka gjet Islamin :)
S'i dihet sebepit vlla, per ata na duhet hyzmetin, e pjesa tjeter i takon Allahut, e udhezon kend te doje Ai, i qofshim fale.
Fiks si ajeti qe Allahu xh.sh ja tha Muhamedit salallahu alejhi selam qe ke te du un e udhezoj e ska shans ta nxjerri njeri nga feja
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Fiks si ajeti qe Allahu xh.sh ja tha Muhamedit salallahu alejhi selam qe ke te du un e udhezoj e ska shans ta nxjerri njeri nga feja

U interesova ta gjej sakte

Sikur të kishte dashur Zoti yt, do t'i besonin çka janë në tokë që të gjithë. A ti do t'i detyrosh njerëzit të bëhen besimtarë? (Kaptina Junus, ajeti 99)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
@MaYaDa nese ndonjehere te duhet me titra shqip:

 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Vallahi qa nuk pritet me ndodh por sdi gje cdo behet .qa thoshte n anglisht?
Mu me ka interesu cdohere vendndodhja e tyre ku supozohet se jane ne kete bote. Jam me tel e dembel me shkru e me bo kerkime. Sa tkyqem ne pc, ta postoj videon e shkurt inshallah.
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Mu me ka interesu cdohere vendndodhja e tyre ku supozohet se jane ne kete bote. Jam me tel e dembel me shkru e me bo kerkime. Sa tkyqem ne pc, ta postoj videon e shkurt inshallah.
Kismet kur t kesh koh mos e vrit mendjen por esht ceshtje kurioziteti dhe m habit fakti qe pse nuk i kan mbyt meqe thon qe ato i kan mbyll diku . Mir qe i kan mbyll por me se ushqehen ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kismet kur t kesh koh mos e vrit mendjen por esht ceshtje kurioziteti dhe m habit fakti qe pse nuk i kan mbyt meqe thon qe ato i kan mbyll diku . Mir qe i kan mbyll por me se ushqehen ?

Keta bejne pjese ne shenjat paralajmeruese te Kijametit. Ka dashur Zoti ashtu te jene ata, eshte prej fshehtesive te Zotit. Ne video thuhet qe jane te ckycyr totalisht komplet, full nga bota e civilizume.
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Nqs nuk e kujtoj gabim jan dikun te bllokum ne nji mal se ku sdihet
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Nqs nuk e kujtoj gabim jan dikun te bllokum ne nji mal se ku sdihet

Po quk e ke ne video lokacionin e supozuar. Nese din anglisht e me Yasir Qadhi ne youtube, bukur mire e shpjegon kete.
 

Robin

Antarë i Respektuar
Mu me ka interesu cdohere vendndodhja e tyre ku supozohet se jane ne kete bote. Jam me tel e dembel me shkru e me bo kerkime. Sa tkyqem ne pc, ta postoj videon e shkurt inshallah.

Lexova qe edhe Dexhali eshte i krijuar e ne pritje diku per te dal kur ti vije koha. E kam menduar se do lind si gjithe njerezit e tjere.
Zoti na ruajt nga sprovat e medha ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Lexova qe edhe Dexhali eshte i krijuar e ne pritje diku per te dal kur ti vije koha. E kam menduar se do lind si gjithe njerezit e tjere.
Zoti na ruajt nga sprovat e medha ?
Ai e ka fronin ne deti. Eshte hadithi i gjate qe tregon per te. Tek fete e tjera monoteiste njihet si antikrishti.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Sprove me e rende prej qe eshte krijuar njerezimi, nuk do te kete tjeter pervec dexhallit @Robin

Se harrova ta ceki me heret.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
:love: :love: :love:


 
Top