Audio dhe Video Islame

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои


6 vite me pare
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
I respektoj te gjitha fete por kjo teme me duket e pavend aq me teper ketu.Zot fali se sdin cbojn keta :p

Futja gjum ti, mir jem na dhe tema, respektoj edhe une tgjitha fete :d
Mos na prish temen shume thjesht :d
 

MireSeIthemUn

Antarë i Respektuar
Futja gjum ti, mir jem na dhe tema, respektoj edhe une tgjitha fete :d
Mos na prish temen shume thjesht :d
Ate futja gjume thuaje diku tjeter jo mua .Perderisa egziston teme ku mund te replikojne userat sje askush te me thuash ti mua cduhet te boj.Temen sta prishi njeri por smu duk e arsyeshme te kete teme te tille se sjemi ne xhami.Keto tru qe ke persa i perket fes islame ka qendra apostafat ti diskutoni jo ketu.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Je tek komuniteti musliman dhe ne ketu postojme edhe xhamia, une e ndjej veten ketu si ne xhami :d

Temen per diskutime fetare e ke diku tjeter ketu vetem ilahi postohen.

Tani po te them prap futja gjume nese nuk tpelqen :d


Ja nje foto te xhamise per ty


20190802_125458.jpg
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Reagimi publik i ca njerezve, pas ndegjimit te Kur'anit per here te pare:

 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои


Nuk besova se do t'me beje te qaje, edhe pse ngjarjen e kam ditur.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Nje lexim i bukur nga Shaykh Okasha Kameny

 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 
Top