• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Atletja kapet mat, heq të brendshmet para kamerës!

LONDER- Ajo është vënë në qendër të vëmendjes gjatë Lojërave Olimpike “Londër 2012”, jo për rezultatet por për faktin se vendosi të dalë zbuluar para kamerave.

atljetja.jpg

Bëhet fjalë për atleten Eliska Klucinova, e cila nuk mori parasysh kamerat e shumta që ndjekin garat e Lojërave Olimpike “Londër 2012” duke hequr të mbathurat, ndërkohë që atletet e tjera po kryenin prova.

Sportistja nga Republika Ceke, pjesëmarrëse në shtatë garësh, u ul në pistën e stadiumit olimpik të Londrës dhe nisi të hiqte të mbathurat, por kur pa një kamera që nuk po i “shqitej” mori një peshqir për t’u mbuluar dhe vazhdoi pa e vrarë mendjen.
Burimi: ballkanweb
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Atletja kapet mat, heq të brendshmet para kamerës!

Po nga sforcimet e shumta ndoshta eshte entuziasmuar shume
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Atletja kapet mat, heq të brendshmet para kamerës!

valla edhe ket paparacet ku nuk po i fusin hunden e tyre,asgje nuk paska per tu diskutu
 
Vendndodhja
^.^
Titulli: Atletja kapet mat, heq të brendshmet para kamerës!

Sikur ça ka bere ........lajme koti...sdine cte bejne me dhe gazetaret....
 

Hartini

Well known member
Titulli: Atletja kapet mat, heq të brendshmet para kamerës!

po he mo se me stil i paska hequr .
Ishalla sme del ndonje vidjo mua thuj se dhe une i hoqa njehere si kjo ne plazh per ti shtrydhur .
 
Top