• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ata që flenë me iPhone afër, duhet ta shohin këtë fotografi..

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Ka qenë duke parë një film në iPhone7, por e ka zënë gjumi. Melanie Tan Pelaez nga Australia është habitur kur është zgjuar, pasi ka parë një shenjë të kuqe në dorën e saj ku ka qëndruar celulari si dhe ku ka qenë kablloja.
Gruaja shtatzënë ka thënë se ka bërë gjumë të vështirë, sepse gjatë tërë kohë ka ndjerë dhimbje, mpirje, djegie si dhe zënie të frymës.

“Ky është përfundimi i fjetjes me telefon derisa është duke u mbushur. Kam dhimbje të lehta, por shenjat e djegies nuk po më hiqen”, ka shkruar 34-vjeçarja, e cila ka publikuar ngjarjen në Facebook.

Mjekët i kanë thënë asaj se ka marrë djegie sipërfaqësore, si pasojë e tejnxehjes, ndërsa nga ana tjetër zyrtarë të Apple kanë thënë që nuk ka mundësi të ndodhë sepse pajisja ndalet vet nëse nxehet shumë.

Megjithatë, telefoni është dërguar në bazën në Kaliforni për ekzaminim.


Keshtu qe kujdes kur flini me telefona nen vete.
 

Aver

VIP
Titulli: Ata që flenë me iPhone afër, duhet ta shohin këtë fotografi..

Per sherr te alarmit e mbaj telefonin nen jastek. Tash e shoh qe u dukerkaka me e ble nje sahat me zile.

Ndersa kesaj zonjes i paska ra bingo. Me siguri ne keto momente eshte duke u marr me prenotimin e hotelit ne Tajlande.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Ata që flenë me iPhone afër, duhet ta shohin këtë fotografi..

Aq sa leviz une naten, me fjet me iPhone tek koka, pale ku perfundon iPhone deri ne mengjes (posht krevatit, brenda noi kutije kepucesh aty posht krevatit lol).
Une e lej mbi komodine.
 
Top