• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

ASHE mbyll fushatën në Tiranë, Rama dhe Meta kërkojnë votat për Veliajn

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL

Me një skenografi tërësisht ndryshe, Aleanca për Shqipërinë Europiane, e shndërroi sheshin “Nënë Tereza” në kryeqytet në një skenë gjigande ku u luajt akti i fundit i betejës për Tiranën.

Në prani të drejtuesve të partive të koalicionit, Kryeministri Edi Rama u shpreh se tashmë kryeqytetit është në duart e një gjenerate të re, e cila do bëjë për Tiranë shume me shume seç është bërë në 25 vite, përfshi edhe periudhën që bashkia drejtohej nga ai vetë.

“Unë besoj shumë që ato vite që kanë mbetur në kujtesë e njerëzve, sot janë një eksperiencë shumë e çmuar për të bërë shumë më tepër dhe shumë më mirë. Unë besoj se Erioni ka mundësinë të bëjë shumë më tepër dhe shumë më mirë për të gjitha aftësitë që ka, por edhe për një tjetër arsye. Kur unë nisa punën për transformimin e Tiranës kryeministër ishte Ilir Meta dhe ishte mbështetja e tij, e cila më dha mundësinë për të bërë atë startin e parë që pastaj krijoi premisat e transformimit të madh. Ndërsa sot Erioni ka mbështetjen time, të Ilir Metës dhe të një aleance shumë më të madhe dhe shumë më të fortë se sa ishte në atë kohë”, tha Rama.

Kreu i LSI-së Ilir Meta, duke theksuar se asnjë qytet nuk ka kohë për të humbur, me bindje deklaroi se Tirana do të jetë lokomotiva e fitores së Aleancës për Shqiperinë Europiane.

“Jam i bindur se Tirana, kryebashkia, kryeqyteti, do të jetë në krye të fitores më të thellë që është arritur ndonjëherë këtu në 25 vjet. I ftoi të gjithë të marrin pjesë në zgjedhje, pasi çdo votë për Erionin është një detyrim më shumë, jo vetëm i tij si kryebashkiak i Tiranës, por i të gjithë neve për të realizuar shpresat dhe ëndrrat e të gjithë banorëve të Bashkisë së Tiranës”, tha Meta.

E në përmbyllje të rrugëtimit 30 ditor në të gjitha zonat e Tiranës ku shpalosi programin e tij, Erion Veliaj u zotua që kryeqytetit do t’i kthejë dinjitetit e munguar në këto 4 vite.

“Në vitin 2011 Tirana ishte etaloni i çdo bashkie. Në Korçë thoshin: duam ta bëjmë Korçën si Tirana; në Durrës thoshin: duam ta bëjmë Durrësin si Tirana e Edi Ramës. Por a ka sot një bashki që thotë, e dua bashkinë si Tirana e Lulzim Bashës? Asnjë. Këto 4 vite nuk kanë qenë të bukura për Tiranën. Tirana nga etalon, nga lokomotiva që tërhiqte të gjithë vagonët e bashkive të tjera, është sot standardi më i ulët i shërbimit të qytetit. Ne jemi këtu për të thënë se meritojmë më shumë. Ne duam një Tiranë si ajo e Edi Ramës, e cila është shembull për të gjitha bashkitë e tjera dhe jo bashkia e fundit me standardet më të ultë në të gjithë republikën tonë. Për të gjitha ata që ndoshta për 1 sekondë në mendjen e tyre kanë menduar realisht se po bëhet qameti me fitoren tonë të pritshme në Tiranë edhe në 60 bashkitë e tjera të Shqipërisë, po ju themi: ne vijmë që t’ju respektojmë, vijmë që të punojmë me përulje të gjithë bashkë. Ne nuk vijmë për hakmarrje, por për ta kthyer qytetin në punë”, tha Veliaj, kandidat i ASHE për Bashkinë e Tiranës.

/ Top Channel
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: ASHE mbyll fushatën në Tiranë, Rama dhe Meta kërkojnë votat për Veliajn

Ky Veliaj nuk ben një lek,

o Marla si se bome i parti me ket Bojaxhiun mi....
 

Marla

Let the sea set you free!
Titulli: ASHE mbyll fushatën në Tiranë, Rama dhe Meta kërkojnë votat për Veliajn

Parti jo por ama voten pasneser edhe mund tja japesh ;)
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: ASHE mbyll fushatën në Tiranë, Rama dhe Meta kërkojnë votat për Veliajn

Parti jo por ama voten pasneser edhe mund tja japesh ;)
ore ja jap me qejf...po cdo e bej voten ai, po ne fund mos ia jep kujt votat e veta ai....

pune dreqi me kete voten lol
 

dangerous

Anëtar
Titulli: ASHE mbyll fushatën në Tiranë, Rama dhe Meta kërkojnë votat për Veliajn

Un voten veç partis time ., e nuk e nderroj me asnjë parti tj. në bote. Jom besnik i marrë.

Po ti Monik ciles parti do ja japesh voten?
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: ASHE mbyll fushatën në Tiranë, Rama dhe Meta kërkojnë votat për Veliajn

Un voten veç partis time ., e nuk e nderroj me asnjë parti tj. në bote. Jom besnik i marrë.

Po ti Monik ciles parti do ja japesh voten?
M & M....është i parti që me sloganin " Me ne fito asnji" vetem une e marla lol
 

Marla

Let the sea set you free!
Titulli: ASHE mbyll fushatën në Tiranë, Rama dhe Meta kërkojnë votat për Veliajn

Se cmu kujtuan ato karamelet em end em :p
 

cent

...Lontano
Titulli: ASHE mbyll fushatën në Tiranë, Rama dhe Meta kërkojnë votat për Veliajn

Ja dhe bobat e Shqiperise


Gjate mitingut madheshtor

Jeniiiii njisha LRI

Fitore


Kejdi Mehmetaj

"Unë ju kërkoj votën për LSI-në se qytetarët nuk votojnë për fjalët tona por për punën tonë. Ne i dëgjojmë njerzit për çdo problem që ata kanë. Ne kemi në qendër të vëmendjes të rinjtë, që janë drita e syve të të gjithë familjeve tona dhe gratë, se një grua e lumtur do të thotë një familje e lumtur. Zgjedhjet janë të rëndësishme se ne vendosim reformën e re territoriale që do ti japi Shqipërisë dhe Tiranës më shumë shpresë, energji dhe frymarrje. Këshilltarët e LSI-së do të punojnë fortë për ta bërë Tiranën një qytet europian. Ne kemi kandidat energjik, luftarakë dhe mbi të gjitha punëtorë. Zëri juaj do të dëgjohet dhe të gjitha problemet tuaja do të zgjidhen menjëherë pas 21 Qershorit. LSI e mban fjalën sidomos kur bëhet fjale për rininë."


Fitore me 21 qershor - Votoni ASHE (Aleanca per Shqiperine Europiane) Votoni kandidatet e saj - Votoni LSI 47 per Keshill Bashkiak. Fitore Fitore Fitore
 

Aver

VIP
Titulli: ASHE mbyll fushatën në Tiranë, Rama dhe Meta kërkojnë votat për Veliajn

Une i fitova zgjedhjet per veti. Sa i relaksum që jam.

Tani po mendoj se si do te rrine sonte pa gjume Grida, Erioni.. dhe te tjeret që i kane zgjedhjet neser.

Do t'iu kisha dhene disa keshilla pofesionale nese do te paguanin mire.
 
Top