• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Art People Galeri

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Vizioni : Krijimi , perteritja dhe eksplorimi i botes .
Art People , artistet e rinj dhe punimet e tyre mahnitese , një shumëllojshmëri të mediumeve, duke përfshirë piktura origjinale akrilik dhe skulpturen.


Skulptura kashte 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Art People Galeri

Slevin Aaron (Poland) - Secret garden 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Art People Galeri

Artistja Australiane Meredith Woolnough krijon skulptura elegante te qëndisura duke paraqitur bukurinë delikat të natyrës . 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Art People Galeri 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Art People Galeri

N.Y., Artisti Grant Haffner dhe perendimi i diellit dhe ngjyrat e ketij momenti ne imagjinaten e tij .

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Art People Galeri

Hairline - Janusz Jurek 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Art People Galeri

Ellen Jewett - Skulptur

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Art People Galeri

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Art People Galeri

Alberto Bustos - Skulpture
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Art People Galeri

Ornate Kaleidoscopic Installations - Suzan Drummen 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Art People Galeri

 
Redaktimi i fundit:

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Art People Galeri

Wauu plote ngjyra,plote ide,relaks dhe kreativitet bashke :)
Urime per temen Pinky :*,mjafte e bukur.
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Art People Galeri

Exquisite Sculptures - Benjamin Victor 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Art People Galeri

Calligraphic Steel Sculptures by Zheng Lu 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Art People Galeri

Sculptures of Submerged Figures by Pedro Marzorati

1.jpg4.jpg5.jpg6.jpg12079104_975685905837059_2754900994667510505_n.jpg
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Art People Galeri

Jennifer angus wallpapers renwick gallery with a pattern of 5,000 exotic bugs

12047194_973271939411789_8522632915413124754_n.jpg12074494_973271879411795_4208676419145624086_n.jpg12079175_973271936078456_6512428713923042973_n.jpg12088311_973271886078461_53935076998602031_n.jpg12096406_973271929411790_390279455613827375_n.jpg
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Art People Galeri

Surreal Photo Manipulations - Jati Putra

11169414_1003549946383988_7800888636242875474_n.jpg12295489_1003550036383979_6228540528743037829_n.jpg12310624_1003550006383982_2512556757758888807_n.jpg12313906_1003549906383992_2879489424846885481_n.jpg12316534_1003550003050649_8519744917214828336_n.jpg
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Art People Galeri

Illustrations - Iain Macarthur

11147248_998521960220120_4840001980672054293_n.jpg10645234_998521913553458_7456512589369604220_n.jpg11204460_998521840220132_2267162532388034903_n.jpg12274266_998521916886791_3645549701158211685_n.jpg12278673_998521930220123_3152247169623875473_n.jpg
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Art People Galeri

12247176_998521980220118_6443178205493293121_n.jpg12289613_998522016886781_6298332212287706562_n.jpg12294897_998521963553453_6004778423077238334_n.jpg12311109_998521836886799_396853999306248144_n.jpg
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Art People Galeri

Inna Tsukakhina -Piktur

11148792_994101467328836_847245056214839726_n.jpg11216239_994101383995511_5766151837811290272_n.jpg11222638_994101233995526_6282876147959457763_n.jpg12227080_994101193995530_4599104767593816331_n.jpg12234907_994101303995519_9096191024458857332_n.jpg
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Art People Galeri

12235023_994101187328864_666332204621335800_n.jpg12239634_994101493995500_6257090520707888460_n.jpg12241555_994101190662197_3624455205992195839_n.jpg12246651_994101363995513_2590183876891030379_n.jpg12274518_994101287328854_2667228719191197631_n.jpg
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Art People Galeri

Flower Art by Lim Zhi Wei

3ccbbc3975fb5f2f450f0ba697512dce.jpg8a0ef576f37d64bab83de35b7ee964b0.jpg896ff1e7b2b3.jpg310435ca99525db4c54a19898080778e.jpg1000646_1432031.jpg
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Art People Galeri

10341618_704945822892468_5450581401078485896_n1.jpg10702229_310305155833393_7406619068998352446_n.jpgCKkvrlqVEAIWX29.jpgf053cbf06986ab702d4acdf3ba70902f.jpgflowergirls-rabbit38-20140526-5.jpg
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Art People Galeri

flowergirls-rabbit38-20140526-7.jpgflowergirls-rabbit38-20140526-8.jpgLim-Zhi-Wei-LoveLimzy-1.jpgLim-Zhi-Wei-LoveLimzy-16.jpgflower-illustrations-lovelimzy-2.jpg
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Art People Galeri

Lim-Zhi-Wei-LoveLimzy-5.jpgLim-Zhi-Wei-LoveLimzy-14.jpgtumblr_nqy12yErHu1ql08jto8_500.jpgtumblr_nqy12yErHu1ql08jto10_500.jpgtumblr_n76atrezca1s8c0ego10_12801.jpg
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Art People Galeri

Enzzo Barrena Digital Art

10414853_914798535259130_8437103971691982830_n.jpg11040605_914798561925794_9035918181337520090_n.jpg11140054_914798611925789_5676721583236448430_n.jpg11402794_914798648592452_1192894319380932571_n.jpg11412303_914798585259125_6565560592989261546_n.jpg
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Art People Galeri

Gianni Bellini, paintings

1511294_907631792642471_4005284878385630473_n.jpg1538802_907631892642461_8181360588813090493_n.jpg11202435_907631802642470_5392893215191268209_n.jpg10615983_907631835975800_8076147746496089998_n.jpg11377368_907631799309137_4930732226042004415_n.jpg
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Art People Galeri

Fantasy World by Kindra Nikole

10291276_897062407032743_8352460100971427949_n.jpg10341712_897062497032734_2132666804054716812_n.jpg10425086_897062573699393_7379204132237213154_n.jpg11109446_897062400366077_5062925803153226725_n.jpg11391387_897062413699409_935587133886584577_n.jpg
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Art People Galeri

11025960_897062500366067_4002888390562410823_n.jpg11219624_897062453699405_5961439976744522370_n.jpg11391373_897062443699406_3430219599440669322_n.jpg11231749_897062530366064_668018946505904533_n.jpg11219624_897062453699405_5961439976744522370_n.jpg
 
Top