• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Art People Galeri

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Vizioni : Krijimi , perteritja dhe eksplorimi i botes .
Art People , artistet e rinj dhe punimet e tyre mahnitese , një shumëllojshmëri të mediumeve, duke përfshirë piktura origjinale akrilik dhe skulpturen.


Skulptura kashte 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Art People Galeri

Artistja Australiane Meredith Woolnough krijon skulptura elegante te qëndisura duke paraqitur bukurinë delikat të natyrës . 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Art People Galeri

N.Y., Artisti Grant Haffner dhe perendimi i diellit dhe ngjyrat e ketij momenti ne imagjinaten e tij .

 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Art People Galeri

Wauu plote ngjyra,plote ide,relaks dhe kreativitet bashke :)
Urime per temen Pinky :*,mjafte e bukur.
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Art People Galeri

Jennifer angus wallpapers renwick gallery with a pattern of 5,000 exotic bugs

12047194_973271939411789_8522632915413124754_n.jpg12074494_973271879411795_4208676419145624086_n.jpg12079175_973271936078456_6512428713923042973_n.jpg12088311_973271886078461_53935076998602031_n.jpg12096406_973271929411790_390279455613827375_n.jpg
 
Top