• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Art me fruta

Petrit101

Pi kafe e me çá llafe
Titulli: Ky eshte arti i vertete...

DSCN2973.jpg
Ket pizze e bej perher kur dua te shoh formula 1........djali e shikon dhe e han me qejf e une shof garen ne paqe.
 
Last edited by a moderator:

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
Titulli: Ky eshte arti i vertete...

Ky po qe qenka art me vete :D Shum te bukura kto qe pash ktu.. :D
 
Top