• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Art me fruta

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Konsideroj se keto foto flasin shume me shume sesa fjalet,sepse te realizosh keto gjera fantastike(sipas mendimit tim)eshte ART.

[IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","src":"https:\/\/i515.photobucket.com\/albums\/t357\/petritiosmani\/image001.jpg"}[/IMG2]

[IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","src":"https:\/\/i515.photobucket.com\/albums\/t357\/petritiosmani\/image002.jpg"}[/IMG2]

[IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","height":"362","width":"500","src":"https:\/\/i515.photobucket.com\/albums\/t357\/petritiosmani\/image003.jpg"}[/IMG2]

[IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","height":"402","width":"500","src":"https:\/\/i515.photobucket.com\/albums\/t357\/petritiosmani\/image004.jpg"}[/IMG2]

[IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","src":"https:\/\/i515.photobucket.com\/albums\/t357\/petritiosmani\/image005.jpg"}[/IMG2]

[IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","src":"https:\/\/i515.photobucket.com\/albums\/t357\/petritiosmani\/image006.jpg"}[/IMG2]

[IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","height":"403","width":"500","src":"https:\/\/i515.photobucket.com\/albums\/t357\/petritiosmani\/image007.jpg"}[/IMG2]

[IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","height":"386","width":"500","src":"https:\/\/i515.photobucket.com\/albums\/t357\/petritiosmani\/image008.jpg"}[/IMG2]

[IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","height":"385","width":"500","src":"https:\/\/i515.photobucket.com\/albums\/t357\/petritiosmani\/image009.jpg"}[/IMG2]

[IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","height":"366","width":"500","src":"https:\/\/i515.photobucket.com\/albums\/t357\/petritiosmani\/image010.jpg"}[/IMG2]

[IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","height":"382","width":"500","src":"https:\/\/i515.photobucket.com\/albums\/t357\/petritiosmani\/image011.jpg"}[/IMG2]

[IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","src":"https:\/\/i515.photobucket.com\/albums\/t357\/petritiosmani\/image012.jpg"}[/IMG2]
 
Last edited by a moderator:

elbruna

Anëtar i Respektuar
Mosha
37
Vendndodhja
ne ajer
Arti mund te shprehet dhe keshtu

E kishit menduar ndonjeher qe me gjerat qe ne hame te tjeret bejne art? Shikoni dhe mahnituni,,,,,,

 

kolena

once upon a time...
Vendndodhja
ne enderr..!
Titulli: Arti mund te shprehet dhe keshtu,,,,

cdo gje mund te kthehet ne art..mjafton te kesh shpirt artisti...madje dhe me plehrat mund te besh art!

shume te bukura fotot me siper..mahnitese sidomos foto me fytyren e gruas te gjdhendur ne shalqi..
 
Vendndodhja
^.^
Titulli: Arti mund te shprehet dhe keshtu,,,,

Vertet te bukura ....mjafton pak fantazi dhe pak dhunti e cdo gje realizohet .
 
Top