• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

“Arsenal” armësh në shtëpi, si u kap 47 vjeçari në Tiranë

“Arsenal” armësh në shtëpi, si u kap 47 vjeçari në Tiranë
E FUNDIT/ “Arsenal” armësh në shtëpi, si u kap 47 vjeçari në Tiranë


Një 47 vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë së Tiranës pasi i është gjetur në shtëpi arsenal armësh zjarri, granata, municion luftarak e jelek antiplumb.
Ato i janë sekuestruar shtetasit sot gjatë një operacioni blic në Tiranë nga Sektori Kundër Krimit të Organizuar dhe Narkotikëve në DVP Tiranë, në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë Nr. 1.
Në pranga ra shtetasi E. D., 47 vjeç, banues në Tiranë.
“Gjatë kontrollit të ushtruar në banesat në pronësi të tij, në Tiranë dhe në fshatin Pëllumbas, Policia gjeti dhe sekuestroi një arsenal armësh, konketisht:
4 armë zjarri automatike, 4 granata dore sulmuese, 13 ndezës unifikues të granatave të dorës, 8 kapsolla detonatore, 1000 fishekë, 9 krehëra dhe një jelek antiplumb si i Policisë.

Vijon puna, në bashkëpunim me prokurorinë, për dokumentimin e plotë të veprimtarisë kriminale të këtij shtetasi dhe qëllimit të mbajtjes së arsenalit të armëve në banesë“.
Materialet i kaluan prokrurorisë, për veprime të mëtejshme, për veprën penle “Mbajtja pa leje e armëve, armëve shpërthyese dhe municionit

Ballkanweb
 
Ket cunin e njof, komshiu im ke m. Shyri. Them cun sepse si 25 vjec si 47 po i njejti ka ngel lol Fiksimaxhi motorrash, por armesh asnjehere, dhe ajo akuza e hashashit strange. Jam e sigurt ja ka mbajt dikujt me i bo nder. Eshte dhe familjar me 2 femije avokat po mgjate boh.
Shpresoj te dale shpejt dhe pse me 2 akuza zor se do ja hudhi pa 5 vjet.
 
Ket cunin e njof, komshiu im ke m. Shyri. Them cun sepse si 25 vjec si 47 po i njejti ka ngel lol Fiksimaxhi motorrash, por armesh asnjehere, dhe ajo akuza e hashashit strange. Jam e sigurt ja ka mbajt dikujt me i bo nder. Eshte dhe familjar me 2 femije avokat po mgjate boh.
Shpresoj te dale shpejt dhe pse me 2 akuza zor se do ja hudhi pa 5 vjet.

ska per te bere as nje muaj
We I hope not
Meqe qenka fiksimaxhi motorrash lol
 
Se kuptoj pse denohen njerez te tille, pasioni eshte pasion.
Jete mizore.

Policise i duhen statistikat per raportet qe ju dorezojne nderkombetareve.
Nuk do arrestojne boset e mafias apo ushtaret e tyre ja me keta merren ose me ndonje hallexhi pune patente ose me ndonje tek hashash.
 
Lejeni ameriken e vendet po asht legalizume me mbajt arme ne shpi per pasion....burri huj nuk i ka te deklarume....me ato arme kush e di sa jete njerzit mund te ikin


Ca flet. Ky tipi svret dot 1 mize jo njerez. Ka shume mundsi i ka bo nder ndonje shoku qe ja ka mbajt ke shpia tij ne fshat me idene qe atje nuk shkon policia.
 
Ca flet. Ky tipi svret dot 1 mize jo njerez. Ka shume mundsi i ka bo nder ndonje shoku qe ja ka mbajt ke shpia tij ne fshat me idene qe atje nuk shkon policia.
Ore spo paragjykoj ket tipin dhe nuk e di te kujt jane armet.....por qe fakti qe i jane gjete arme dhe droge ka kry veper penale dhe ky ka per ti mbajt persiper....me ato arme zdo vrasi ky por do vrasi nanje tjeter
 
Ore spo paragjykoj ket tipin dhe nuk e di te kujt jane armet.....por qe fakti qe i jane gjete arme dhe droge ka kry veper penale dhe ky ka per ti mbajt persiper....me ato arme zdo vrasi ky por do vrasi nanje tjeter

dhe une kam passion per knifes
Der sot nuk i kam prere veshin askujt :p
 
Private conversations
Help Users
    Top