• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Arrin në 84 numri i bankave të falimentuara në ShBA

E3

Anëtar i Nderuar

Arrin në 84 numri i bankave në Amerikë që falimentuan në 2009 si pasojë e krizës financiare botërore.
Me tre bankat e fundit që shpallën falimentin vetëm ditën e djeshme, arrin në 84 numri i bankave të falimentuara në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për vitin 2009 si pasojë e krizës financiare botërore. Bëhet e ditur se në Amerikë ndodhen edhe 416 banka të tjera që klasifikohen si problematike.
*start*
 
Top