• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Armenia - Shqipëria

Zana1

Braveheart
Titulli: Armenia - Shqipëria

Nuk e ndoqa dot lojen , por me vjen mire qe paskan fituar- Urime edhe ne te ardhmen .. prsh tifozat e futbollit, urime :fla:
 

DarkLord

Silence is Golden!
Titulli: Armenia - Shqipëria

E pabesueshme, u kualifikuam!

......urime Shqiptare kudo qe te jeni fitoren historike, te KOMBETARES TONE.

Tani duhet te pregatitemi ti presim si heronj!

Po me dhemb zemra, nga gezimi!

Fitoreeeeeeee...

hajduti
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Armenia - Shqipëria

Urime Shqiperi :shqip1::shqip1::shqip1:

Tani, gezimi eshte i madhe dhe per shume arsye. Ta mandojme me koke qe nje Shqiperi, me nje formacion solid (ta kuptojme qe jemi solid) duke pasur parasysh ekipet ku luajne lojtaret tane, them se eshte gezim i shumfisht.

Te arrish kualifikim te drejtperdrejte kur kombtare me renome kane rene e ca jane ne gjysme rruge them se eshte per tu ndjere krenare.

Ju (ekipi kombtar dhe trajneri) bete te pamunduren dhe endrren tone shenderruat ne realitet.

Ju falemnderit qe na bete krenar!! :hellou::hellou::respekte::respekte::danse::danse::fla::fla:

Urime dhe ty MARLA! :respekt:

Nicktjeter - urime dhe ty mi shergjike :puthje::puthje:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Armenia - Shqipëria

Aq sh lek i kemi dhene sa filluann te benin dhe autogola lol lol

Hiq me shume seq dhane serbet :hmm:lollol megjithate ne shkojme ne France e ata shofin TV :p :p :tharse:
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Armenia - Shqipëria

Zemra mal! :urra::jupi: Urime çunave!
Tani na doli 1 udhëtim për Francë. :)
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Armenia - Shqipëria

Urime kombtares per fitoren me vjen keq per tifozat qe festuan ne Shi :D
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Armenia - Shqipëria

Oh c'lumturi!:jupi:
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Armenia - Shqipëria

Sa i shkatht ky Duka ohe ohe !!!
Tani duhet ta fitojme kampionatin siç beri greku para ca vitesh .
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Armenia - Shqipëria

Ky eshte morali qe duhet te mbajme , se ne vdesim te hedhim poshte cdokend pse na prishet qejfi i here!
bene ate loje qe bene , ta rregullojne rruges....

me Armenine e kemi te vdekur qe do e fitojme - Oktapodhi Monique :)


Para se te vini bastet, mund edhe tiu bojme nai parashikim falas :p
 
Top