• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Armenia - Shqipëria

Aver

VIP
Ndeshja luhet te dielen, 11.10.2015.

Ne rast te fitores kualifikohemi direkt per ne France. Ne rast te barazimit apo humbjes e kemi edhe nje mundesi te fundit permes barazhit. Uroj qe te del opsioni i pare.

Gjendja momentale ne grupin I

Portugalia 18 pike
Danimarka 12
Shqiperia 11
Serbia 4
Armenia 2
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Armenia - Shqipëria

Prite Nicktjeter tashi me temen:
Une besoj ne Armenin hahahahahaa :p
 

LoSsT

VIP
Titulli: Armenia - Shqipëria

Kjo eshte neshje vdekme, ka mor fun qe do e fitojm
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Armenia - Shqipëria

Sh tifo s'behet tani se u lodhem. Por me s'fitu kete ndeshje,ky po do ishte turp. Gjthss, top eshte ai i shkreti. Hidh e prit s'i dihet ku perfundon :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Armenia - Shqipëria

Shqiperi une jam me ty:fl:do fitojme! Madje nese fillojme me Cikalleshin dhe Gashin do fitojme ene ne pjesen e pare dhe te dyten:fl:
 

Aver

VIP
Titulli: Armenia - Shqipëria

Kombëtarja kryen stërvitjen e parë, një mungesë e madhe kundër Armenisë
Kombëtarja shqiptare ka kryer stërvitjen e parë dhe të fundit para ndeshjes më të rëndësishme në histori, kur Armenisë.

Në rast të fitores, Shqipëria do të kualifikohej në Kampionatin Evropian, që do të ishte arritja më e madhe në histori të futbollit shqiptar.

Por, gjatë kësaj stërvitje përzgjedhësi De Biasi ka marrë një lajm të keq, pasi Andi Lila nuk u stërvit fare dhe nuk do të jetë i gatshëm për ndeshjen e nesërme kundër Armenisë.

Ndeshja kundër Armenisë do të zhvillohet nesër me fillim nga ora 18:00. /Express
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Armenia - Shqipëria

Une e futa 2 - 2 :yep:po qe se fitojme ju ftoje te gjitheve per kafe :kafeja:
 

DarkLord

Silence is Golden!
Titulli: Armenia - Shqipëria

Shpresoj shume ne kualifikim te Shqiperise sonte.
Do kishte qene qe keta patriotat me kollare ne vend te konferencave pa vlere, te vendosnin nja 10 Charter ne dispozicion, te hiqnin dhe taksat e uljes ne Rinas e ta mbushnim plot stadiumin ku kombetarja luan sonte.

hajduti
 

Aver

VIP
Titulli: Armenia - Shqipëria

Tifozët Kuqezi edhe në Armeni, ja sa shumë do të jenë në stadiumLojtarët e Kombëtares nuk do të jenë vetëm as në Jerevan të Armenisë.
Rreth 400 shqiptarë pritet të jenë në stadium për t’a përkrahur Shqipërinë, transmeton Panorama Sport.
Rreth 200 tifozë kanë bërë të ditur se do të nisen nga Suedia, për të qenë sot të pranishëm në stadium.
Gjithashtu, pritet që të ketë edhe jo pak shqiptarë që jetojnë në Armeni apo në shtetet përreth, të jenë të pranishëm në stadium. Pritet që minimumi 300-400 tifozë shqiptarë të jenë sot në stadium për të mbështetur Shqipërinë./Indeksonline/
 

DarkLord

Silence is Golden!
Titulli: Armenia - Shqipëria

Albitri qenka i shitur tek Danezet !!!! Ptuuuuu
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Armenia - Shqipëria

O sa mir me kan shqiptar ohejjjjjjj.:shqip1: na u kthy buzqeshja me ne fund:D
 

DarkLord

Silence is Golden!
Titulli: Armenia - Shqipëria

Faleminderit Gjushi&Co, qe nuk keni marre masat.

Durresi ne terr, pa energji !!!
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Armenia - Shqipëria

O la laaa. Urime urime urime urimeeeee. Këto momente kur edhe qan dhe qesh.
 

Marla

Never say never, never say forever!
Titulli: Armenia - Shqipëria

Historike per futbollin shqiptar. Historike dhe per mua fitorja lol

Urime de biasi ja dole ;)
 

Aver

VIP
Titulli: Armenia - Shqipëria

Urime te gjithe shqiptareve.

Ju lumte lojtareve, trajnerit dhe tifozave.
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Armenia - Shqipëria

Me ne fund e shijum dhe shijen e fitores!

Urime ,shqipeee.

#Me plis per ne Paris! :)
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Armenia - Shqipëria

Kjo ka rendesi ne fund te lojes...qe vertet ne kurre nuk guaxuam te shpresonim per nje evropian me shume se kete here........ ndeshja me Serbine na solli me kembe ne toke por kjo fitore po na ben te fluturojme :D.. urime kombetares tone.
 

Marla

Never say never, never say forever!
Titulli: Armenia - Shqipëria

Tani 1 pyetje kam une

Serbia u kualifikua a jo per france 2016?
 
Top