Arbana Osmani më seksi se kurrë, kofshë dhe gjokse jashtë

legjenda

Tetova
Ajo premtoi se nuk do të dilte më me veshje të ekzagjeruar në ekran.

Pas sulmit nga ndjekësit e saj për veshjen e ekzagjeruar me fustanin shumë të shkurtër Arbana Osmani ka guxuar më shumë. Ajo ka zgjedhur një veshje shumë sensuale të zezë.

Rosen Center
Nuk ka kursyer të nxjerrë në pah këmbët e saj dhe në pjesën e sipërme një dekolte super tërheqëse.

2-341.jpg
http://www.tetovasot.com
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
ku jane cicatttt :p
Nuk shoh gje te egzagjeruar,pervec se nje veshje fine dhe te bukur tek fotoia me siper! :)
 
Top