• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Aq e veshtire eshte te kerkosh falje?

Desa

Temet Nosce
Me pelqen sinqeriteti jot. lool
Edhe mua mënyra se si më shpalos sinqeritetin 😂

1609609356017.png
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Kam qene natyre qe kerkoja falje edhe kur e dija qe nuk kisha faj. Por ashtu per hir te miqesise, per hir te ndjenjes tjetrit, thoja edhe pse eshte gabim serish po vuan. Ndaj le tja lehtesoj. Kur e mendoj sot them: Ku e kam patur gjithe ate force te tejkaloj lendimin tim e te mendoj per tjetren aq shume. Ama, jo më. Falje kerkoj sa here duhet, por jo kur jam e bindur qe s'kam asgje per te kerkuar falje.
 
Private conversations
Help Users
    Top