• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Aq e veshtire eshte te kerkosh falje?

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Te kerkosh falje seshte shenje vullneti apo mos egoizmi,te kryesh veprimet qe i bejne keq tjetrit duke e ditur qe ekziston fjala falje eshte shenje egoizmi.
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Te kerkosh falje seshte shenje vullneti apo mos egoizmi,te kryesh veprimet qe i bejne keq tjetrit duke e ditur qe ekziston fjala falje eshte shenje egoizmi.
Hajde filozofe hajde :p gru e zgjute

Po ja pati nje keqkuptim a une padsshje duke ec te kendi rruges te pagi me uj. Mendon se e bera me qellim? :p
Se e di ekziston fjala falje
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar

Hajde filozofe hajde :p gru e zgjute

Po ja pati nje keqkuptim a une padsshje duke ec te kendi rruges te pagi me uj. Mendon se e bera me qellim? :p
Se e di ekziston fjala falje
Koncepti i " te berit keq" tjetrit nuk hyn ketu ku thua ti.
Pra nje person qe e frekuenton,ose e njej ka kohe e di cf e prek dhe cf jo je seder..cf duhet e cf sduhet bere.
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Aspak nuk eshte kur e ndjen qe diku ke gabu me dike
Por ndonjeher kerkimi faljes merret si dobesi.ateher detyrohemi qe mos ta bejme nje gje te tille
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Vetem tim biri i kerkoj falje,se s`duroj dot nganjehere kur bejme sherr mesimesh e interneti ,e me lendohet hahahahaha
drita mames vet.
Pa tjeret ajt diten e mire ,se kam edhe pune tjera. :p
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Eshte pakes eshte, pastaj mos na beni sikur jeni te mire se nga ata qe nk kerkojne falje jeni edhe ju po he :d
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Nuk eshte jo :):).
Kur e kuptoj se kam gabuar kerkoj,por ca njerezve mire ua kam bere e mir ua bej nese grricen vete para :D:D.
Madje as nuk pendohem aspak,si te sillen ashtu do sillem.
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Gjithmone lus Zotin tme bajn nga ata persona qe falin dhe kerkojn falje, por seriozisht disa se meritojn me ju hell syt jo ma me i fal.
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Kerkoj falje .dhe fal shume. Jo per personin tjeter po per veten teme qe te jem e qete ne shpirt se nuk ndihem mire kur e di qe mund te kem bere apo thene dicka e kam merzit tjetrin
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Un per vete e kam inat te kerkoi falje..jo per gje po kam qef cdo here veq un me pas te drejt😂

pak shaka😝
Un fakt se nuk jam tip se kerkoi shum falje..po kur duhet kur e shoh se un jam gabim them me fal..ama mundohem shumm qe mos te me bahet shprehi te gaboi..
Preferoi te me lendojn po jo un ti lendoi.
 
Redaktimi i fundit:

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Me shume se nje faljeje i druhem zhgenjimit.
Te kerkosh falje per dicka qe ke bere jo mire nuk ka veshtiresi, por sa e ke lenduar tjetrin? Sa dem i ke shkaktuar? Sa zhgenjim ke mbjell brenda?
Nje falje nuk ka forcen te ndreq asgje......pervecse na ben te ndihemi ok me veten kur jemi natyra egoiste. Ajo falje eshte si justifikim per gjithcka ndodhi.
Kerkova falje ,cdo me shume?!
Cfare do doja une?
Qe mos kisha ndjere brenda vetes zhgenjimin....qe mos jem une zhgenjimi i askujt
Eshte e mundur kjo?
Jo...sepse diku diku te gjithe shkelim padashje dhe vrasim padashje
 

Desa

Temet Nosce
Unë kërkoj falje kur gaboj. Si zakonisht nuk gaboj, kështu që i bie të kërkoj falje për hir të mirësjelljes.
 
Private conversations
Help Users
    Top