Antari i vitit 2020

Antari i vitit 2020!


  • Totali i votuesve
    62
  • Poll closed .

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Sondazhet cdo here kane qene dhe do te jene tema ne te cilat anetarer do te votojne per arsye te ndryshme. Dikush e voton dike se e njeh ne jeten reale, dikush se e ka simpati dike, tjetri per inat te dikujt tjeter etj etj etj. Dikush ndoshta ka qene me aktivi ne forum, ka kontribuar ne forma te ndryshme, per nje kohe qe nuk eshte aktiv e harrojne te gjithe.
Personalisht, s'kam dashte t'jeme pjese e sondazhit asnjehere, sepse nuk ka kritere ky sondazh. Edhe po t'kishte, prap mendoj si me larte, mund ta kem gabim, eshte mendimi im xD

Sdq, une do te votoje kesaj radhe per @Moonshine

Arsyeja teper e thjeshte. Besoj se eshte vetvetja, pergjigjet dhe mendimet qe i ka dhene neper tema, kam pershtypjen se i ka dhene nga zemra, aty per aty, pra personi me origjinal, jo fake per momentin ne forum, e kam fjalen per anetaret aktiv kuptohet. Sjellja e saj e mire me anetaret, humori i saj, etj etj, e meritojne voten time.
 
Pse kush qenka fake?

Nga mendja na burojne ato qe shkruajme dhe mendja 1 eshte kudo, paçka se jeten private e mbajme larg forumit. :) e kisha fjalen jep arsye por mos ofendo. :)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Pse kush qenka fake?

Nga mendja na burojne ato qe shkruajme dhe mendja 1 eshte kudo, paçka se jeten private e mbajme larg forumit. :) e kisha fjalen jep arsye por mos ofendo. :)

U ndjeve e ofenduar?
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Sondazhet cdo here kane qene dhe do te jene tema ne te cilat anetarer do te votojne per arsye te ndryshme. Dikush e voton dike se e njeh ne jeten reale, dikush se e ka simpati dike, tjetri per inat te dikujt tjeter etj etj etj. Dikush ndoshta ka qene me aktivi ne forum, ka kontribuar ne forma te ndryshme, per nje kohe qe nuk eshte aktiv e harrojne te gjithe.
Personalisht, s'kam dashte t'jeme pjese e sondazhit asnjehere, sepse nuk ka kritere ky sondazh. Edhe po t'kishte, prap mendoj si me larte, mund ta kem gabim, eshte mendimi im xD

Sdq, une do te votoje kesaj radhe per @Moonshine

Arsyeja teper e thjeshte. Besoj se eshte vetvetja, pergjigjet dhe mendimet qe i ka dhene neper tema, kam pershtypjen se i ka dhene nga zemra, aty per aty, pra personi me origjinal, jo fake per momentin ne forum, e kam fjalen per anetaret aktiv kuptohet. Sjellja e saj e mire me anetaret, humori i saj, etj etj, e meritojne voten time.
Mirmgjes Lover ?
Nuk e prisja, mir voton por komentin dhe me vjen me qesh sepse dicka te till ka pas shkrujt dhe nje tjeter Lover ktu per mu dhe plasen batutat ? (llogarit qe me ate person un jam zi nje dit jo dhe 4 vite po... kshu qe ate nervin e keq ma njeh shum mir)
Sa vite kam kaluar duke ber te njejten gje dhe me ty? Sa rend mund te jemi ofenduar nder vite?
Dhe ku jemi tani?
Ooohhh perqafoj cik fort se mdhe buzeqeshjen e pare te dites ?

Jo per voton se ti e din se sa e vras menjen te kem simpatin e njerzve ? por per vlersimin
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Looooool

He
Ca thash un?
Ahahahahaa

@Marla komenti i tij eshte shum shum shum km larg ofendimit.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Ku shkruan Marla?
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Marla mirmgjesi njehere
si e do kafen? ?

Ule shpaten sepse nuk tha qe jam nen tereza... un pershembull e lexova me ate interpretimin tim personal : quando vuoi essere stronza, fai schifo ma te ne freghi. Dopo due secondi sei simpatica e talmente euforica che saresti da rinchiudere in un ospedale psichiatrico per personalità multipla e infine buttare la chiave.
Ma non ti vergogni e scrivi quello che ti pare.
Ho capito che non sei sana di mente e quindi voglio essere tuo amico e non nemico perché mi fai paura ??????

Me falni por ta shkruaja shqip do me duhej nje jav
 
Marla mirmgjesi njehere
si e do kafen? ?

Ule shpaten sepse nuk tha qe jam nen tereza... un pershembull e lexova me ate interpretimin tim personal : quando vuoi essere stronza, fai schifo ma te ne freghi. Dopo due secondi sei simpatica e talmente euforica che saresti da rinchiudere in un ospedale psichiatrico per personalità multipla e infine buttare la chiave.
Ma non ti vergogni e scrivi quello che ti pare.
Ho capito che non sei sana di mente e quindi voglio essere tuo amico e non nemico perché mi fai paura ??????

Me falni por ta shkruaja shqip do me duhej nje jav
Seriozisht e ke ket komentin?


Po dhe ti sa serio e ke mor, te drejte ka Loveri kur thote qe ka edhe persona fake. Ca kokrra bejne muuuu e dallohen biles. :)
Aq seriozisht e kam marr o ish nipce sa e di sa po me shijon kjo trahanaja per mjes lol

A pika thuj mjafton te provokosh icik e direkt e nxjerrin ligesine.

Nejse ika ika se sdu me prish energjine positive qe me karakterizon kete fund vit. ?
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Seriozisht e ke ket komentin?



Aq seriozisht e kam marr o ish nipce sa e di sa po me shijon kjo trahanaja per mjes lol

A pika thuj mjafton te provokosh icik e direkt e nxjerrin ligesine.

Nejse ika ika se sdu me prish energjine positive qe me karakterizon kete fund vit. ?
Meqe reagove ndaj ati postimi e vazhdon ta permendesh thashe. :)
 
Top