Antari i vitit 2020

Antari i vitit 2020!


  • Totali i votuesve
    62
  • Poll closed .

Gi de Masha

Anëtar i ri
* Përcjellja, spiunimi ... janë vese të këqija. Dhe nuk është hera e parë ... nga i njëjti person,...

Ky forum më është dukur i qetë, bile kur përmnd se dias anëtarë kanë sjellë frymë të re... janë pikërisht ato që kanë ardhur nga këtu.

@Frank I paska shkuar ky lajm shefit.
Mos spiunoni njerëz të mirë!
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Vota ime shkoi per @Loverboy . Nje burre fisnik, me vlera, kontribues i madh i forumit dhe e con mire me te gjithe.

Tfalenderoj shokut per mendimin & vleresimin tend = )
 

legjenda

Tetova
E kam shume te veshtire te votoj vetem njerin nga ju .Per mua te gjithe ju qe keni kontribuar ketu jeni antare i vitit dhe une ju dua fortt .Dua te votoj Darius, Ledian ,Moonshine ,Ngu ,Hope , Levin ,Laurin Loverboy,Hera ,Sofin,Jordan,Impakt,Marla ,Nicktjeter ,Zhigo ,Desa etjj por vota eshte per 1...edhe pse njeri do marr voten une ju vleresoj qe te gjithe shume ??❤

Ps: voten do e jap me vone ❤
mendoj mire jepe mendoj marla e meriton e ke pas kolege ne stafi
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Hajt thash tja heku bllokun legjendes tkqyrem a ka mbledh mend, po qfart. Ignore again. Do njerz plaken me 1 par men.
 

sofia

Antarë i Respektuar
Ketu une do kisha votuar veten, po nuk me punonte butoni lool lool lool lool Jo seriozisht, nuk ka vleresim me te madh qe ndiej ndaj ndonje anetari se ndaj @Fly qe me ka mbeshtetur ne momentet me te veshtira. Je shembulli perfekt i #TPWK. Humori i holle dhe finesa te karakterizojne.Shume faleminderit perzemersisht!Fluturofsh ne flatra ari.
Praktikisht une nuk po e gjej emrin e Fly-t ketu. @Moonlight e ke vendosur?
 
Top