Antari i vitit 2020

Antari i vitit 2020!


  • Totali i votuesve
    62
  • Poll closed .

Gi de Masha

Anëtar i ri
Hahahahaahah @Frank me paska paraqit si kriminel Legja hahahhahaha
qy qy qy qy po edhe ti, a?
Pashë dhe nja 3 a 4 të tjerë.

Isha një ditë në atë forumin tjetër, dmth një kohë kur të gjithë ishim aty.
Arsyeja pse shkova ishte, se kisha ca punime aty dhe po i mblidhja për një libër, të cilin mendoj ta botoj pasi të kalojë pandemia.
Kur... cput po më vjen njoftimi në privat se dikush me shkroi, dhe ishte një person me ngjyrë nga ky forumi ku jemi përditë.
Të nesërmen "shefi" i kuq mashkull më shkroi ... pse isha shkuar atje ( dmth ishte njoftuar ) nejse.
* Përcjellj, spiunimi ... janë vese të këqija. Dhe nuk është hera e parë ... nga i njëjti person,...

Ky forum më është dukur i qetë, bile kur përmnd se dias anëtarë kanë sjellë frymë të re... janë pikërisht ato që kanë ardhur nga këtu.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
O Adem, po a me lopate e largove pluhurin per tu kyqur prap ketu, apo si ia arrite :p
 

Gi de Masha

Anëtar i ri
O Adem, po a me lopate e largove pluhurin per tu kyqur prap ketu, apo si ia arrite :p
Jo more moti jam këtu. Kam edhe tema të hapura. Në fillim goxha miqësi kam pasur me @kitrra 123 ( më doli edhe kushëri )
Po edhe me të tjerët kam kaluar mirë, sidomos në temat nga lëmi i gjëzëtarisë.
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
qy qy qy qy po edhe ti, a?
Pashë dhe nja 3 a 4 të tjerë.

Isha një ditë në atë forumin tjetër, dmth një kohë kur të gjithë ishim aty.
Arsyeja pse shkova ishte, se kisha ca punime aty dhe po i mblidhja për një libër, të cilin mendoj ta botoj pasi të kalojë pandemia.
Kur... cput po më vjen njoftimi në privat se dikush me shkroi, dhe ishte një person me ngjyrë nga ky forumi ku jemi përditë.
Të nesërmen "shefi" i kuq mashkull më shkroi ... pse isha shkuar atje ( dmth ishte njoftuar ) nejse.
* Përcjellj, spiunimi ... janë vese të këqija. Dhe nuk është hera e parë ... nga i njëjti person,...

Ky forum më është dukur i qetë, bile kur përmnd se dias anëtarë kanë sjellë frymë të re... janë pikërisht ato që kanë ardhur nga këtu.
Mire se vjen @ademgashi_dk 😜
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Paska plas thesi miellit. 2 jave asnje vote e tashi tu u shtu perdite. :p
Me gjeti cik te zenur me gjera ky muaji , se sdo kisha lene kontakt ne FB pa e fut ktu per te votuar nipcen , qe gishtat ne toke te gjithve lool
 

Marla

Themelues i Forumit
Ne fakt Tomka e meriton me shume se kushdo anetari i vitit. Por hajd mo votat si gjithmone jane subjektive prandaj dhe Rama do marre mandat te 3te serish lool
 
Top