Antari i vitit 2020

Antari i vitit 2020!


  • Totali i votuesve
    62
  • Poll closed .

SunFIower

Don’t touch!
Nje vote me duket pak pasi jan me shum se kaq qe e meritojne kete vote
Te pakten te votojm nga 3 persona
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
E kam shume te veshtire te votoj vetem njerin nga ju .Per mua te gjithe ju qe keni kontribuar ketu jeni antare i vitit dhe une ju dua fortt .Dua te votoj Darius, Ledian ,Moonshine ,Ngu ,Hope , Levin ,Laurin Loverboy,Hera ,Sofin,Jordan,Impakt,Marla ,Nicktjeter ,Zhigo ,Desa etjj por vota eshte per 1...edhe pse njeri do marr voten une ju vleresoj qe te gjithe shume ??❤

Ps: voten do e jap me vone ❤
 
E kam shume te veshtire te votoj vetem njerin nga ju .Per mua te gjithe ju qe keni kontribuar ketu jeni antare i vitit dhe une ju dua fortt .Dua te votoj Darius, Ledian ,Moonshine ,Ngu ,Hope , Levin ,Laurin Loverboy,Hera ,Sofin,Jordan,Impakt,Marla ,Nicktjeter ,Zhigo ,Desa etjj por vota eshte per 1...edhe pse njeri do marr voten une ju vleresoj qe te gjithe shume ??❤

Ps: voten do e jap me vone ❤
Mos bej misteriosen kot?

E dime shume mire kush eshte antari,sekretari,kryetari per ty??
 

Desa

Felix - Culpa
Na jepni mundësinë së paku të votojmë një nga të dy gjinitë.
Unë do votoja @Moonshine dhe @Baboon si forumistët që kanë kontribuar duke prek shpirtin e çdo kuj ??

Pastaj është çikë vështirë të votosh një të vetëm, që ka aftësi gjithëanëse dhe pa u influencuar nga ‘interesi’ personal.
Po të ishte në frymë loje, do ishte krejt ndryshe.

Nëse do zgjedhja një të vetëm që më dha më shumë se që mund të imagjinoja (virtualisht), pa dyshim se do votoja @JordanBelfort11 ?
Në aspektin miqësor, pa dyshim dhe @CliveOwen ?
Pra siç e shihni, nuk mund të votoj ?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Ka shume emra ne kete liste mes te cileve do e ndaja voten ne forme te barabarte. :))
Por kete vit voten time do coj drejt nje @Endrra -e te bukur,drejt nje femre me bagazh me miresi dhe nje pene te bukur leterare,me shpresen qe rikthimi i saj do jete i gjate ketu mes nesh.
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Na jepni mundësinë së paku të votojmë një nga të dy gjinitë.
Unë do votoja @Moonshine dhe @Baboon si forumistët që kanë kontribuar duke prek shpirtin e çdo kuj ??

Pastaj është çikë vështirë të votosh një të vetëm, që ka aftësi gjithëanëse dhe pa u influencuar nga ‘interesi’ personal.
Po të ishte në frymë loje, do ishte krejt ndryshe.

Nëse do zgjedhja një të vetëm që më dha më shumë se që mund të imagjinoja (virtualisht), pa dyshim se do votoja @JordanBelfort11 ?
Në aspektin miqësor, pa dyshim dhe @CliveOwen ?
Pra siç e shihni, nuk mund të votoj ?

Un prandaj kapa dhe votova vetem nje, mashkull dhe shok qe kam shum perzemer @Darius
... por normal qe dhe shum te tjere do e meritonin ?
Te grupi femrave obobo as do dija nga tja filloja pa prishur qefin askujt ?
 

Desa

Felix - Culpa

Un prandaj kapa dhe votova vetem nje, mashkull dhe shok qe kam shum perzemer @Darius
... por normal qe dhe shum te tjere do e meritonin ?
Te grupi femrave obobo as do dija nga tja filloja pa prishur qefin askujt ?
Patjetër se po.
Ato që përmenda janë vetëm një pikë në oqean. Kështu që çdo kush ka vendin e merituar, në ndonjë pjesë të vetes sonë. ☺️
 

ForumiVirtualJR

Anëtar i ri
Une votoj @Marla,
Dikush mund t'mendoje qe kam konflikt interesi si moter qe e kom ?, por kontributi saj me tema te ndryshme, diskutime dhe gjallerine qe fal ne kte forum eshte i padiskutueshem.

Kush e mban mend periudhen e karantines ku cdo mjes sa zgjoheshim gjenim nje status frymezimi te @Marla qe na sillte buzqeshjen n'ato muj depresioni ?

E thene kjo, mendoj se si opsion votimi duhet t'ishin minimumi 3 anetar, pasi jane dhe disa tjere qe do i votoja me shume kenaqesi ?
 

Ridexxx

Antarë i Respektuar
Cilat jane kriteret per te shpallur anetare i vitit?
Mesa shof un ketu votohen sipas miqsive me parimin me jep te jap.
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Ne mesin e Durrsakeve jam ?
 

Ridexxx

Antarë i Respektuar
Une votoj @Marla,
Dikush mund t'mendoje qe kam konflikt interesi si moter qe e kom ?, por kontributi saj me tema te ndryshme, diskutime dhe gjallerine qe fal ne kte forum eshte i padiskutueshem.

Kush e mban mend periudhen e karantines ku cdo mjes sa zgjoheshim gjenim nje status frymezimi te @Marla qe na sillte buzqeshjen n'ato muj depresioni ?

E thene kjo, mendoj se si opsion votimi duhet t'ishin minimumi 3 anetar, pasi jane dhe disa tjere qe do i votoja me shume kenaqesi ?
po ne te tjeret nuk ishim te qeshur kur ishim ne karantine apo Marla kishte humorin te holle dhe te bukur.?
 

Ridexxx

Antarë i Respektuar
Edhe une kam qen aktiv kam ber postime,batuta, kam dhen mendime dhe po kush me voton ?! Fjjalet e bukura paskan qen furca!you
 
Top