• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Antari i vitit 2020

Antari i vitit 2020!


 • Totali i votuesve
  62
 • Poll closed .

Ridexxx

Antarë i Respektuar
Kam nje pyetje serioze sinqerisht 🙂
Jane disa pyetje e komente hatermbetese,e keni seriozisht apo keshtu si zakonisht me humor si edhe vete fushatat dhe votimet reale te vendit tone?!😝
E kemi seriozisht.Pse kishe gje ti?
 

Ridexxx

Antarë i Respektuar
Pakti po ben kerdine tu vjedh vota ti pyt e keni seriozisht po bejm humore... Te duket qe po bejm humore ne?
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Ça merr fituesi ?:p
Paskam dy vota flm @The-Cook dhe @Ber 🤗🤗

se e ka kte te mire forumi Eshte transparent dalin emrat kush voton .
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
un kam 1 jave qe bertas zgjedhjet jane te manipuluara kjo me thot e keni seriozisht? Po si mos kem seriozisht moj zonje un 0 vota.
Ti ke dashurin e Vajzave me te mira ktu aleat. Ci do votât?:D
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Me kto dy vota ti mer mish arushe të gatume nga lomshi jot 😜
Hahahahaha sa i madh je .lool
Un di qe ktu hy e knaqem. Te kisha mundesi me votu i kisha dhen te gjithve nga nje atyre qe du fort perfshi ty lomshi im . 😘 Po sinqerisht i flm ata Qe votuan Po un si du hic kto garat .
ka gallat e jan pjese e forumit kshuqe hajd po marr pjes ne gare lool
P.s Ti leni llafet po jepi voten ktyre qe ngelen tu u anku lomshiiiiii .:p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Frank

The S of all F.
Bino dili per zot votes qe buron nga thellesia e zemres, mos i lejo te sillen keshtu!
😡😡😡
 

Ridexxx

Antarë i Respektuar
Po si mos te revoltohem kur sapo kam zbuluar skandalin me te madh te historise zgjedhore forumore. Shikoni te dashur anetare

@Hope me rezulton dy here ne liste: ku nje ka 0 vota dhe tjetra 1 vote

Screenshot_20201202-213116.pngScreenshot_20201202-213101.png
 
Private conversations
Help Users
  Top