Antari i vitit 2020

Antari i vitit 2020!


  • Totali i votuesve
    62
  • Poll closed .

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Hedhou hedhou

Sic eshte bere tradite tanime , edhe per kete vit do votohet Antari i vitit per 2020.
Le te jete nje votim i bazuar mbi objektivitetin e jo thjesht pelqyeshmerine e userit.
Aktiviteti, kontributi apo larmishmeria qe ofrojne secili antar te jete pikenisja e ketij sondazhi dhe votimi

Le te filloj perplasja :p

PS: Nese kam harruar ndonje emer ju lutem me thoni...

Emrat u vendosen ne menyre sporadike.
 
Redaktimi i fundit:

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Mua me shtoni te lista e Anti-Antareve lol
Mundesisht me emrin DeliriumMind ?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Votoj Marlen se e dua!
Flm dhe lexohemi vitin tjeter (me nje liste me te gjate hopefully). ?
 

Lauri

Anunnak
Edhe e vini në diskutim ?
Unë jam antari i të gjithë viteve. S'ka nevojë për votime.?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
@Marla i vote mi non se na habise lool
e kisha lone padashje hap cezmen :(

ok ideja eshte nje antar dhe me nje arsye perkatese , e ben cik me te larmishme
 
@Marla i vote mi non se na habise lool
e kisha lone padashje hap cezmen :(

ok ideja eshte nje antar dhe me nje arsye perkatese , e ben cik me te larmishme
Opsioni ishte qe mund te zgjidhja me shume se 1 vote.mendova qe gjithesecili eshte personazh me vete ketu dhe ne menyren e vet kane kontributin e tyre ne forum prandaj kjo zgjidhje imja. :)
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Personalisht votova @Imp4cT , per arsyet me poshte

I ka dhene gjithnje nje larmishmeri forumit me postimet e tij gjate vitit.
Njeh kufijt e cdo gjeje , te shakase , ironise, sarkazmes, dhe nuk i tejkalon as kur ofendohet.
Pervec humorit qe sjell, prania e tij ndjehet...sidomos kur mungon :(
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Opsioni ishte qe mund te zgjidhja me shume se 1 vote.mendova qe gjithesecili eshte personazh me vete ketu dhe ne menyren e vet kane kontributin e tyre ne forum prandaj kjo zgjidhje imja. :)
Tani kete e dime qe gjithkush ka vecorite e tij, por ideja eshte te dali nje antar viti , nese s'ju pelqen e mbyllim si teme dhe jemi te gjithe antar :)
Gjithsesi u rregullua si problem.
 
Tani kete e dime qe gjithkush ka vecorite e tij, por ideja eshte te dali nje antar viti , nese s'ju pelqen e mbyllim si teme dhe jemi te gjithe antar :)
Gjithsesi u rregullua si problem.

Teme shume e bukur por ndjej qe kam shume dashuri per te falur per te gjithe dhe dua ta mbyll vitin me paqe dashuri. Me ndjeni qe dola nga rregulli.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Teme shume e bukur por ndjej qe kam shume dashuri per te falur per te gjithe dhe dua ta mbyll vitin me paqe dashuri. Me ndjeni qe dola nga rregulli.
zgjidh nje e leri pocat se do i fshi te tjerat lool
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Rivotoni edhe njehere , pasi u hoq mundesia e votimit pa limit
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
I zgjodha te tere o.

Votoj te gjithe pa perjashtim. Flm qe egzistoni dhe beni forumin te larmishem.

Ju dua shume pa perjashtim!
Mireutakofshim ne emisionet e ardhshme lool
ohooo ok...shifna vitin tjeter
 

Katil

Antarë i Respektuar
Shes votën
Ankandi hapwt me një thes mielli
Për më sh kontaktoni ne iMbox?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Hedhou hedhou

Sic eshte bere tradite tanime , edhe per kete vit do votohet Antari i vitit per 2020.
Le te jete nje votim i bazuar mbi objektivitetin e jo thjesht pelqyeshmerine e userit.
Aktiviteti, kontributi apo larmishmeria qe ofrojne secili antar te jete pikenisja e ketij sondazhi dhe votimi

Le te filloj perplasja :p

PS: Nese kam harruar ndonje emer ju lutem me thoni...

Emrat u vendosen ne menyre sporadike.
Pasni harru @Hope ?
 
Top