Antari i vitit 2018

Antari i vitit 2018

 • Frank

  Votat: 0 0.0%
 • Mr Cool

  Votat: 0 0.0%
 • Frozen

  Votat: 0 0.0%
 • Hope

  Votat: 0 0.0%
 • Loverboy

  Votat: 0 0.0%
 • C3nI

  Votat: 0 0.0%
 • Sad

  Votat: 0 0.0%
 • Destiny

  Votat: 0 0.0%
 • Bjonde^kacurrelse

  Votat: 0 0.0%
 • Rildi.s

  Votat: 0 0.0%
 • milva

  Votat: 0 0.0%
 • Derjansi

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  32
 • Poll closed .

Fly

Larguar
po ti ske cfar do te plasi

po dhe per piken e dyte dakord jam

well fitove lesht, qenka vetoni i pari :p
 

Zana1

Braveheart
Vazhdo tani ... mbaroi 5 minutshi i fames ,edhe per ty. loool
 

Zana1

Braveheart
Ti je si puna e asaj thenies ... Per pleshtin djeg jorganin. loool

Here tjeter mos hajde vetem , sill edhe tufen ..qe me nje rruge te bej dy pune . Na kursen edhe kohen loool
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Dhe ja me ne fund kemi fituesin per kete fundvit.

Vveton !

kurora.jpg

Gjithcka e merituar ne baze te kontributit si ne tematika te ndryshme, po aq edhe ne krijimet e tua teper te vecanta.

Presim me shume nga ti Vveton :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Urime Veton
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
keshtu eshte kur coni 2-3 delegate neper forume te tjera te bejne nga 2-3 jave muhabet e ti sjellin antaret ketej :p
se ke menduar pse u gjallerua menjehere dhe me antare qe njohin njeri tjetrin? :p

njs. te pershendes

O Flyyy :p
Njehere Gezuar kete vit te ri!
Fat dhe mbaresi ne cdo hap tuajin! :)

E dyta e di cme ben pershtypje,qe ktej ti dukesh gjithne kur ka noj fluks "antaresh"
Ama me habit akoma me shume fakti qe dine mire procedurat e ujrave forumore,se si ikim e "kapim" ne delegacionet antar ne forumet tjera e vijme. ahahhahaha
Habitshme kjo ,pasi tregon qe na ndjek me kenaqesi forumore.
Gjithesesi ti duku jo vetem per ane diplomatike informative me pulle te zeze. :p
Je i mirepritur ne forumin tone si antar nderi,sill kapacitetin tend te aktivitetit,postimeve etj etj.

Nga ju presim me shume,bashkepunim.
Ah mos ma kthe postimin tani me noj "ironizim" te tipit,cpune kam une ktej?! :p

Te pershendes!
 

MrCool

Old School.
Hapeni sondazhin se nuk paskam votuar akoma

Do dhe 10 ore per te mbaruar 2018-a :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Urime veton, e ke merituar :D
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<

o Veton URIME fitoren e vitit :D …....

Shummm suksese perher kudo…….


 
Redaktimi i fundit:

ASTRA

Anëtar i ri
Me aq sa kam lexuar vota ime do shkonte per Nicktjeter, eshte nder anetaret qe i perket me kuptimin e plote ndaj forumit.
 

legjenda

Tetova
kerkoj nga stafi ta mbyllet kjo teme fitues doli veton uroj nga zemra fitore e drejt mos bah besdishem kjo teme respekt stafi
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Vveton urime, po nga ke ik mor cun apo po prish leket e cmimit.. :p
 

Vvetoni

Larguar
Faleminderit krejtve për urimet. 1 milion që mi dhatë si shpërblim i bëra " rrush e kumbulla", këtë 2019 pres ja 10 milion, veç kujdesuni me qenë euro, se me lekë nuk po shtyhet.
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
O Vveton po na bej ndonje gote konjak neve qe te votuam ore se le nam. :D
 

Fly

Larguar
Dhe ja me ne fund kemi fituesin per kete fundvit.

Vveton !

kurora.jpg

Gjithcka e merituar ne baze te kontributit si ne tematika te ndryshme, po aq edhe ne krijimet e tua teper te vecanta.

Presim me shume nga ti Vveton :)

Po ti shkon te forumi tjeter mer antaret dhe i fut ne votime per ti joshur me 20 postime?

Pse kaq dobet :D
 
Top