Antari i vitit 2018

Antari i vitit 2018

 • Frank

  Votat: 0 0.0%
 • Mr Cool

  Votat: 0 0.0%
 • Frozen

  Votat: 0 0.0%
 • Hope

  Votat: 0 0.0%
 • Loverboy

  Votat: 0 0.0%
 • C3nI

  Votat: 0 0.0%
 • Sad

  Votat: 0 0.0%
 • Destiny

  Votat: 0 0.0%
 • Bjonde^kacurrelse

  Votat: 0 0.0%
 • Rildi.s

  Votat: 0 0.0%
 • milva

  Votat: 0 0.0%
 • Derjansi

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  32
 • Poll closed .

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
lol lol lol ahhhh prandaj e perdor aq shpesh ti keto hipokrite, kontradiktore, etj...se je vete
Sa mire qe ia njeh vetes vlerat lol

Sot u bera pasqyra per ty, per pak caste....tani jam serisht erresira ku ti humb e behesh e padukshme lol
 

Zana1

Braveheart
Hajt hajt o llokum .. dridhe dridhe pak me shume . Loool

Mos Harro Te shikosh veten tende ndonjehere ne pasqyre kur te kesh kohe looool se kam vene re qe e ke lene pas dore . Loool
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Une i gje di tiu them per vitet ne vazhdim , te mos i hapni keto tema kur datat e ciklit te grave forumit i bie ne nje dite me keto sondazhet.

Hapni kalendarin. Tak . Mbaroni pune rehat.
 

Vvetoni

Larguar
Une i gje di tiu them per vitet ne vazhdim , te mos i hapni keto tema kur datat e ciklit te grave forumit i bie ne nje dite me keto sondazhet.

Hapni kalendarin. Tak . Mbaroni pune rehat.

Po duka me e hap 1 temë " kur ju vijnë ato", që më i ditë kur mos me i hap këto tema. A ka vullnetar me e hap temën a jo?
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Po duka me e hap 1 temë " kur ju vijnë ato", që më i ditë kur mos me i hap këto tema. A ka vullnetar me e hap temën a jo?

Te hapen sondazhet e te fshehta madje.
Te hapet me filan date sondazhi?
Tak voto gruaja e botes. Po, Jo duke pare kalenderin e vet :p

Ka zgjidhje per cdo gje.
 

Vvetoni

Larguar
Te hapen sondazhet e te fshehta madje.
Te hapet me filan date sondazhi?
Tak voto gruaja e botes. Po, Jo duke pare kalenderin e vet :p

Ka zgjidhje per cdo gje.

Ndoshta do ishte më mirë të hapej një nën forum veç për gra, e një tjetër veç për burra. Bëni çfarë të doni në të :p
 

Fly

Larguar
o temen e sames
kujt tja rrasim :D

po Martin cdo ne sondazh :D
 

Fly

Larguar
o legjend mos na caj rrapin me pv
po do me ja lyp zanes lypja direkt jo me lobime per vota
un po te jet per te shit voten ja u lyp vet
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Dhe une qe mendoja se FV ka falimentu. Lol Jo mer! Ne fundvit kthehet me i forte se kurre! :D
 

Zana1

Braveheart
o legjend mos na caj rrapin me pv
po do me ja lyp zanes lypja direkt jo me lobime per vota
un po te jet per te shit voten ja u lyp vet

Qe te te shuaj kuriozitetin ty e ca te tjereve verdalle... asnjehere Nuk kam folur prv me legjenden dhe as qe me bezdis per gjera te tilla. Kshuqe kur lexoj komente te tilla ne publik me vjen pak cudi nga mendje te tilla. Por gjithsesi une besoj qe thelle e thelle, prb k’tu Nuk eshte legjenda por ajo mania e madhe qe te permendet emri I im e te perzihet llumi.

Sepse jam ne dijeni qe shume njerez k’tu shkembejne mesazhe ne prv e nuk I bejne publike. Loool

Sa per votat I respektoj ato qe me kane votuar, por Nuk jam e deshperuar...... megjithese dihet fituesja k’tu anyway, pavaresisht taktikave. : )
 

legjenda

Tetova
Qe te te shuaj kuriozitetin ty e ca te tjereve verdalle... asnjehere Nuk kam folur prv me legjenden dhe as qe me bezdis per gjera te tilla. Kshuqe kur lexoj komente te tilla ne publik me vjen pak cudi nga mendje te tilla. Por gjithsesi une besoj qe thelle e thelle, prb k’tu Nuk eshte legjenda por ajo mania e madhe qe te permendet emri I im e te perzihet llumi.

Sepse jam ne dijeni qe shume njerez k’tu shkembejne mesazhe ne prv e nuk I bejne publike. Loool

Sa per votat I respektoj ato qe me kane votuar, por Nuk jam e deshperuar...... megjithese dihet fituesja k’tu anyway, pavaresisht taktikave. : )
zana mos u meri keta tipa moter
 

legjenda

Tetova
Qe te te shuaj kuriozitetin ty e ca te tjereve verdalle... asnjehere Nuk kam folur prv me legjenden dhe as qe me bezdis per gjera te tilla. Kshuqe kur lexoj komente te tilla ne publik me vjen pak cudi nga mendje te tilla. Por gjithsesi une besoj qe thelle e thelle, prb k’tu Nuk eshte legjenda por ajo mania e madhe qe te permendet emri I im e te perzihet llumi.

Sepse jam ne dijeni qe shume njerez k’tu shkembejne mesazhe ne prv e nuk I bejne publike. Loool

Sa per votat I respektoj ato qe me kane votuar, por Nuk jam e deshperuar...... megjithese dihet fituesja k’tu anyway, pavaresisht taktikave. : )
pajtohem me mendim tende
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Urime fituesit.

Votuesin tim e falenderoje per voten. E konsideroje si dicka te shenjet voten andaj ju premtoje se ne vitin 2019 nuk do ju zhgenjeje.
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Urime fituesit.

Votuesin tim e falenderoje per voten. E konsideroje si dicka te shenjet voten andaj ju premtoje se ne vitin 2019 nuk do ju zhgenjeje.

Nëse do dhe vota të tjera veç atyre që ke, vitin tjeter fillo e sulmo/fyej Zanën ne forum, e i ke të sigurta edhe nja 5 a 6 vota të tjera... :p
 

Zana1

Braveheart
Sukses i garantuar : d

Ps... Urime Tramp-it. loool
 

Fly

Larguar
Qe te te shuaj kuriozitetin ty e ca te tjereve verdalle... asnjehere Nuk kam folur prv me legjenden dhe as qe me bezdis per gjera te tilla. Kshuqe kur lexoj komente te tilla ne publik me vjen pak cudi nga mendje te tilla. Por gjithsesi une besoj qe thelle e thelle, prb k’tu Nuk eshte legjenda por ajo mania e madhe qe te permendet emri I im e te perzihet llumi.

Sepse jam ne dijeni qe shume njerez k’tu shkembejne mesazhe ne prv e nuk I bejne publike. Loool

Sa per votat I respektoj ato qe me kane votuar, por Nuk jam e deshperuar...... megjithese dihet fituesja k’tu anyway, pavaresisht taktikave. : )

ti mbase se di cfar ben legjenda apo pse e ben legjenda dhe as un se di cfar ben ti me legjenden apo me legjendat e tjera,
por duhet te dije se paku qe une jam nga ai lloji qe nuk shpik gjera dhe pse pergjigja ne publik sishte per te dhene rendesi ty po per te mos i len shteg legjendes se kur them qe na can Koken na e can vertet jo ne menyre figurative.

qe te baba
Screenshot by Lightshot
 

Zana1

Braveheart
ti mbase se di cfar ben legjenda apo pse e ben legjenda dhe as un se di cfar ben ti me legjenden apo me legjendat e tjera,
por duhet te dije se paku qe une jam nga ai lloji qe nuk shpik gjera dhe pse pergjigja ne publik sishte per te dhene rendesi ty po per te mos i len shteg legjendes se kur them qe na can Koken na e can vertet jo ne menyre figurative.

qe te baba
Screenshot by Lightshot

Tani kjo puna e mesazheve prv ne publik u be qesharake , per arsye qesharake.

Se sa here ma ke care ti mua & co ... nuk kam ardhur duke te permendur ne publik.

Gjithe te mirat
 

Fly

Larguar
Dhe une qe mendoja se FV ka falimentu. Lol Jo mer! Ne fundvit kthehet me i forte se kurre! :D

keshtu eshte kur coni 2-3 delegate neper forume te tjera te bejne nga 2-3 jave muhabet e ti sjellin antaret ketej :p
se ke menduar pse u gjallerua menjehere dhe me antare qe njohin njeri tjetrin? :p

njs. te pershendes
 

Fly

Larguar
Tani kjo puna e mesazheve prv ne publik u be qesharake , per arsye qesharake.

Se sa here ma ke care ti mua & co ... nuk kam ardhur duke te permendur ne publik.

Gjithe te mirat

un ate pune kam,
po hajde i nxjerim carjet ne shesh te argetojme popullin :D
 

Zana1

Braveheart
keshtu eshte kur coni 2-3 delegate neper forume te tjera te bejne nga 2-3 jave muhabet e ti sjellin antaret ketej :p
se ke menduar pse u gjallerua menjehere dhe me antare qe njohin njeri tjetrin? :p

njs. te pershendes

Me ngaterron me shoqet e tua ... une nuk dal jashte kuadrit tim e formave te mia, nuk ja lejoj vetes time.. k'to akuza pa lidhje qe ben ti & co.

Edhe nje here merr parasysh ate qe te sqarova me lart, qe me legjenden nuk kam folur ndonjehere ne prv.. dhe nuk me ka bezdisur ndonjehere per c'fare e akuzove ti & co.

Nuk ke se c'fare te argumentosh k'tu, duke bere interesantin kot pa lidhje e duke akuzuar/shpifur pa lidhje/fakte.
 

Fly

Larguar
Me ngaterron me shoqet e tua ... une nuk dal jashte kuadrit tim e formave te mia, nuk ja lejoj vetes time.. k'to akuza pa lidhje qe ben ti & co.

Edhe nje here merr parasysh ate qe te sqarova me lart, qe me legjenden nuk kam folur ndonjehere ne prv.. dhe nuk me ka bezdisur ndonjehere per c'fare e akuzove ti & co.

Nuk ke se c'fare te argumentosh k'tu, duke bere interesantin kot pa lidhje e duke akuzuar/shpifur pa lidhje/fakte.

cna plas arapi ne a te bezdis legjenda ty
un thash me can drrasat mua, ti bej cte duash.
po e di une qe sdel jasht kornizave, diskutimi ngelet ku qendrojne keto korniza.
nejse
a fitove?
 

Zana1

Braveheart
cna plas arapi ne a te bezdis legjenda ty
un thash me can drrasat mua, ti bej cte duash.
po e di une qe sdel jasht kornizave, diskutimi ngelet ku qendrojne keto korniza.
nejse
a fitove?

As mua nuk me plas se c'fare te ben legjenda ty.... dhe nuk dua te lexoj te perziesh emrin tim mes traplleqeve e budalleqeve te tua, pa lidhje.

As always lool
 
Top