Antari i vitit 2018

Antari i vitit 2018

 • Frank

  Votat: 0 0.0%
 • Mr Cool

  Votat: 0 0.0%
 • Frozen

  Votat: 0 0.0%
 • Hope

  Votat: 0 0.0%
 • Loverboy

  Votat: 0 0.0%
 • C3nI

  Votat: 0 0.0%
 • Sad

  Votat: 0 0.0%
 • Destiny

  Votat: 0 0.0%
 • Bjonde^kacurrelse

  Votat: 0 0.0%
 • Rildi.s

  Votat: 0 0.0%
 • milva

  Votat: 0 0.0%
 • Derjansi

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  32
 • Poll closed .

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Per antar viti votova Vajza e Detit.

Arsyeja eshte e vetmja arsye,se duke i'u afruar FV-se ,me shprese se do i afrohet e konkursit te letersise,pasi pohoi se ajo shkruan.

:)

Paksa edhe e tepert eshte,por kam nje lume votash per te gjithe ju qe me mirrni kohen time ne kete medium. :)

Faleminderit Passion :)
 

Zana1

Braveheart
Ermmm nuk shikoj dot se kush me ka votuar?!
 
M

Morfina

Me vjen shume keq qe ka nga Ata antare qe te vine ne privat dhe ne nje fare menyre
te kerkojne/ urdherojne qe te votosh x antar. :)
 
M

Morfina

Respekt e quan ti? :O

Atehere me vjen keq te te them qe vetem ajo gje nuk eshte shenje respekti i nderuar. Kalofsh mire :) .
 

legjenda

Tetova
e vertet esht ta kam kerko vote por sin ni shoqe apo shok i forum si lobim demokratike ta kerkoj me deshir jo me presion
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Legjende qetesohu....te fitoj kujt mendojne antaret,
Mos u be i bezdisur me te tjeret....
 

Zana1

Braveheart
Jam per te pare dhe punen tende ndonjehere..ndaj mos e tepro duke besdisur antaret.

Nuk eshte pergjegjesia e jote prv ... jo Nuk po pastroni ato qe ofendojne hapur ne publik, Po merakosesh per privatin?! Looool

Qysh na qenka kjo bezdisje?
 

Abisi

offline✌
Nuk eshte pergjegjesia e jote prv ... jo Nuk po pastroni ato qe ofendojne hapur ne publik, Po merakosesh per privatin?! Looool

Qysh na qenka kjo bezdisje?

Bezdisje t'i marresh antaret nje nga nje duke ju cuar sms privat duke ju kerkuar te votojne X antar/e.
Apo nuk e quan bezdisje ti kete?!
 
M

Morfina

Legjenda je i lutur mos tme shkruash me ne privat :). Nese deshira jote eshte te fitoj Zana1 mer e regj me acount te tjere dhe jepi vota demokratike sa te duash.
 

Zana1

Braveheart
Bezdisje t'i marresh antaret nje nga nje duke ju cuar sms privat duke ju kerkuar te votojne X antar/e.
Apo nuk e quan bezdisje ti kete?!

Bezdisje eshte kjo sjellja e jote ne publik... ndaj legjendes, Duke e kercenuar. Loool

Privati eshte privat... fundja fundit anetari/rja e ka vete ne dore... loool
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Epo une mendoja se vetem legjenda ishte i thekur per nje medalje respekti...po jo jooooo , paska e te tjere lol
Zot c'hipokrizi ....pffff
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Trim2 ju hoq vota, pasi ishte Legjenda
Legjenda ti i di rregullat , te lutem permbaju atyre.
Nuk lejohet te votosh me shume se 1 here
Flm
 

Zana1

Braveheart
Hipokrizia me e madhe per mua ngelet, ne kohen tende... kur dole duke mblodhur vota ne forum tjeter per veten tende.. nderkohe qe lobotoje kundra meje, gjer kur u kape me presh ne dore.

Tani del pikerisht ti ...e na tregon hipokrizine e medaljet ... qe te dyja ti kane qorruar syte & mendjen . Loool
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
O zot meshire, lobotoje lol
Aman se me ty e fjala lodhet ,jo me une
Qarkullo se ngele ktu
 

Zana1

Braveheart
Boll e stermundove veten tende me te qeshura, hipokrizie... se nuk te bejne mire per shendetin.

Vete Hipokriti flet per hipokrizine . Loool
 
Top