Antari i vitit 2018

Antari i vitit 2018

 • Frank

  Votat: 0 0.0%
 • Mr Cool

  Votat: 0 0.0%
 • Frozen

  Votat: 0 0.0%
 • Hope

  Votat: 0 0.0%
 • Loverboy

  Votat: 0 0.0%
 • C3nI

  Votat: 0 0.0%
 • Sad

  Votat: 0 0.0%
 • Destiny

  Votat: 0 0.0%
 • Bjonde^kacurrelse

  Votat: 0 0.0%
 • Rildi.s

  Votat: 0 0.0%
 • milva

  Votat: 0 0.0%
 • Derjansi

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  32
 • Poll closed .

kitrra 123

plak gjufurrak
Zana nuk ju hyn gjerave kaq thelle, kitrra 123 ... e nuk merrem me lobotime, por une personalisht nuk mund te justifikoj voten time per dike qe nuk ka qene aktiv i mjaftueshem , se perndryshe do te te ndihmoja : )

Zane, te falemnderit per zgjatje dore,

Megjithate jam anetar i vetshpallur nderi i ketij livadhi. Besoje fuqishem qe jam nder te rrallet anetare qe nuk shetit neper asnje forum tjeter, ne mos i vetmi. Munde te pauzoj varesisht nga angazhimet qe kam por i mbetem besnik kesaj cerdhe.

Lidhur me lobotimet me lejoni te ju njoftoje se pas meshes se Krishtlindjes e hap fushaten elektorale me moton:

''Trokit se do te hapet
kerko se do te jepet''

Naten Zane, :)
 

Zana1

Braveheart
Nuk jane arsye te mjaftueshme gjithsesi...Tema thote Anetari i vitit e jo i viteve ( besniku , qesharaku, trimi, inteligjenti i nderuari ) etj etj etj : )

Gjithe te mirat, kitrra 123 : )
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Ashtu si vitin e kaluar, edhe këtë vit, vota ime shkon e palëkundur për Zanën. Disa gjëra janë me të ndier dhe mendohen sepse ashtu ndihen, kështu që arsyetimet në këto raste nuk vlejnë, por nëse duhet, po them disa.

Zana ka një paraqitje fizike të bukur dhe tërheqëse. Këtu nuk flas vetëm për trupin, po dhe për fytyrën, të cilën kam pasur rastin ta shoh diku. Ajo ka një fytyrë të bukur, që është në përpjestim të drejtë me trupin e saj.

E përmenda fizikun, për ta lidhur me karakterin e saj, e për mendimin tim, ato i përputhen plotësisht. Zana ka një karakter krenar dhe energjik, por të ndjeshëm dhe të ëmbël njëkohësisht. Më pëlqejnë gjërat që shkruan, edhe pse shumë herë mund të mos pajtohemi në mendime.

Anëtarë të tjerë, të cilët më duken të veçantë nga mënyra si shfaqen dhe ato që shkruajnë, janë Frozen, Frank, Mr.Cool, Rildi, Derjansi, Vajza e detit, e ndonjë tjetër.

Suksese të gjithëve dhe fitoftë më i/e miri/a!
 

MrCool

Old School.
Me hiqni mua, vendojeni Legjenden se do e votoj.. Eshte njish :D
 

Zana1

Braveheart
Flm Artini... si fillim per konsideraten/pershtypjen qe ke ( edhe pse nuk isha ne dijeni qe ma ke pare edhe fytyren : p ) , pastaj per voten. : )
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Kitrra e meriton voten time se e mbaj mend qe kur ishte 33 vjec ketu ne forum.
 

Rrelse

Zikaltër⚫?
Nuk dua te shkeputem pa dhene edhe nje vote
mqn votova Nevin tek stafi, ketu dua te te votoj ty Monique

te tjeret si njoh dhe aq me pak qe me kane pritur me shpate ne krah

respekte dhe fitofte mi i miri :)
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Nuk dua te shkeputem pa dhene edhe nje vote
mqn votova Nevin tek stafi, ketu dua te te votoj ty Monique

te tjeret si njoh dhe aq me pak qe me kane pritur me shpate ne krah

respekte dhe fitofte mi i miri :)

Jane te ndara frozen...stafi me vete, antaret me vete :)
Mos voto nese ske nje ide....tek e fumdit duhet te jete nje votim jo mbi pelqyeshmerine e individid ,por ate qe kontribuon per forumin :)
 

Zana1

Braveheart
Zakonisht njerezi te presin ashtu sic vjen. Looool
 

Abisi

offline✌
Nuk dua te shkeputem pa dhene edhe nje vote
mqn votova Nevin tek stafi, ketu dua te te votoj ty Monique

te tjeret si njoh dhe aq me pak qe me kane pritur me shpate ne krah

respekte dhe fitofte mi i miri :)

Kur votove stafin,nuk i pe emrat?-apo votove pa pare?!
 

Zana1

Braveheart
jo nuk ka nevoje as vitin tjeter flm shum tash kam hi perse kam pushim

Legjenda, ti ne syte e zemren time... je gjithmone fituesi, lista Nuk ka shume rendesi :kis : )
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Zane, te falemnderit per zgjatje dore,

Megjithate jam anetar i vetshpallur nderi i ketij livadhi. Besoje fuqishem qe jam nder te rrallet anetare qe nuk shetit neper asnje forum tjeter, ne mos i vetmi. Munde te pauzoj varesisht nga angazhimet qe kam por i mbetem besnik kesaj cerdhe.

Lidhur me lobotimet me lejoni te ju njoftoje se pas meshes se Krishtlindjes e hap fushaten elektorale me moton:

''Trokit se do te hapet
kerko se do te jepet''

Naten Zane, :)

Sot eshte Krishlindje plako
Dhe " trokit se do te hapet e kerko se te jepet"
Skishte si te mos funksiononte :)

Me te mira
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Faleminderit e dashur Monique qe me ke listuar edhe mua...ndonse nuk kam shume kohe qe jam bere pjese e juaja!...

zanen po votoj edhe une...me duket teper aktive :)
 

Zana1

Braveheart
Flm vajza e detit ... per me teper besoj qe do te njihemi , ne te ardhmen : )
 
Redaktimi i fundit:

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Vota ime per Kitrren, eshte djalosh me humor te kendshem dhe serioz ne temat qe trajtojne probleme te ndyshme shoqerore.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Zana ka voten time ..un jam njeri me shum komplekse e i kam qef njerzit pa kompleks..zanen e shoh te till..
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
kam mendu tia jap voten Vetonit, sepse tere ket vit… ka postu gjera qe na bente interesant ne te qeshur.

/ do i rritet mendja Prizrenasit… / :)
 

Zana1

Braveheart
Zana ka voten time ..un jam njeri me shum komplekse e i kam qef njerzit pa kompleks..zanen e shoh te till..

Flm per konsideraten si fillim pastaj voten ... packa tipeve te kunderta , vota gjithmone duhet te shkoje pa interes. Duke qene qe jemi ferkuar bashke, e vleresoj k'te anen tende te sinqerte . : )
 

Zana1

Braveheart
Une votoj Artinin... sepse eshte i vetmi mashkull asnjenas dhe me vete qe me ka rene ne sy ne virtualitet , ( eshte veshtire qe te takosh/njohesh nje tip me vete k'tu ne virtualitet ) nuk cenohet nga asnje dhe nuk influncohet nga asnje ... eshte nje shembull perfect, i nje mashkulli te matur dhe lozonjar ne te njenten kohe. Eshte goxha aktiv dhe i jep prioritet c'do lloj useri , edhe atyre qe mbase nuk e meritojne.

Artini eshte tipi i mashkullit qe do ta kisha per nder, dhe do te ndihesha e sigurte.. ne rrethin tim shoqeror. : )
 

Passion

Banned
Per antar viti votova Vajza e Detit.

Arsyeja eshte e vetmja arsye,se duke i'u afruar FV-se ,me shprese se do i afrohet e konkursit te letersise,pasi pohoi se ajo shkruan.

:)

Paksa edhe e tepert eshte,por kam nje lume votash per te gjithe ju qe me mirrni kohen time ne kete medium. :)
 
Top