Antari i vitit 2018

Antari i vitit 2018

 • Frank

  Votat: 0 0.0%
 • Mr Cool

  Votat: 0 0.0%
 • Frozen

  Votat: 0 0.0%
 • Hope

  Votat: 0 0.0%
 • Loverboy

  Votat: 0 0.0%
 • C3nI

  Votat: 0 0.0%
 • Sad

  Votat: 0 0.0%
 • Destiny

  Votat: 0 0.0%
 • Bjonde^kacurrelse

  Votat: 0 0.0%
 • Rildi.s

  Votat: 0 0.0%
 • milva

  Votat: 0 0.0%
 • Derjansi

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  32
 • Poll closed .

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Pershendetje te gjithve,

Kete vit si per cdo vit do zgjedhim Antarin e vitit, sipas tradites.

Uroj te jeni sa me objektiv ne votim, dhe jo sepse jemi miq apo shok :)120-500x500.jpg

Lista perfshin te gjithe ata antar qe kane me shume se 50 postime , e qe kane qene aktiv.

Ps: te me falni per varferine ne hapjen e temes, por nga celi nuk bej dot me shume :)
 
M

Morfina

Po me mua cke ca tkam bo eee. Nuk kam qen prezente deri para nje jave dhe pse nick e kam regj ktu e nje vit me pare. Por flm :)
 
M

Morfina

Po me mua cke ca tkam bo eee. Nuk kam qen prezente deri para nje jave dhe pse nick e kam regj ktu e nje vit me pare. Por flm :) vota ime shkon per Vvetoni
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Po me mua cke ca tkam bo eee. Nuk kam qen prezente deri para nje jave dhe pse nick e kam regj ktu e nje vit me pare. Por flm :)

Mire ate po spaske as 50 postime lol

Ne fakt per te qene fair, ti nuk duhet te ishe...por duke qene nga telefoni nuk e menaxhoja dot persa i takon nr te anatareve.
Dmth funksionon kshu...hap sondazhin dhe vendos fillimisht nr e antareve.
Une e vendosa me hamendje 20. Dhe kur kalova ne faqen tjeter, ku vendosen emrat....nuk ishin 20 antare....
Me pak fjale do me duhej te fshija temen, te hapja nje te re..etj etj
Dhe gjendur ne keto kushte ,perfshiva e ty.

Aman mos me merr inat lol

Dhe votoje vetonin se sia ke dhene voten ...
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Personalisht jam mes dy userave....kur te votoj do them me shume.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Cfare te them per anetaret. Anetaret e thjeshte te ketij forumi jane bazamenti qe e mban ne kembe dhe e gjalleron ne menyre te vazhdueshme. Koheve te fundit nje kontribut te madhe ne kete drejtim kane dhene: milva, frozen, Frank, Mr Cool, hope, Bjonde^kacurrelse etj.

Pa dashur te anashkaloje ketu anetaret standard qe nuk ju ndan kurre forumit dhe jane me meritoret per mbajtjen ne kembe: vvetoni, zana, violeta ..... megjithate jame plakur duke e dashur nicken qe se nderroje me asigje: Eshte luftetare, e fshime krejt por e embel :hug::hug:
 

legjenda

Tetova
po flas hapur zana e meriton shum me shum kam teper respekt duhet ajo te jete moderator ne forum por e anashkalojn
 

Zana1

Braveheart
Flm legjenda & Abis .. : )


Ps... Voten time do ta bej publike , ne ditet ne vijim.
 
M

Morfina

Edhe kte ma bere? Kam bere dy postime se spo e kuptoja pse nuk e ndryshoja dot postimin meparshem . Meqe ti bere ate lapsus Vvetoni meriton dy vota. :p
 

Zana1

Braveheart
po flas hapur zana e meriton shum me shum kam teper respekt duhet ajo te jete moderator ne forum por e anashkalojn

Nuk me pelqejne ngjyrat legjenda........ perkundrazi nese e ke vene re , i luftoj sa here qe identifikohen ne emer te tyre. :kupid1:

Flm per respektin gjithsesi :puthje:
 

legjenda

Tetova
moni desha te pyes seriozisht nuk vendos moderator me aktive si esht kitra zana ken vendos disa moderator ata nuk vlen per asgje
 

Zana1

Braveheart
Zane, qa u ba mi dreq po prin a :)

Mirembrema kitrra123 : )

Kam pershtypjen qe k'to dite do te dukesh me shpesh k'tej.... se ne pergjithesi ke bere mungesa k'te vit : p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Mirembrema kitrra123 : )

Kam pershtypjen qe k'to dite do te dukesh me shpesh k'tej.... se ne pergjithesi ke bere mungesa k'te vit : p

Patjeter Zane,

Eshte koha e te vjelave. Ku le une pa vjelur kokrrat :)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Sigurisht ... ama duhet edhe te lodhesh per to : p

Bereqet te mbare, kitrra 123 . : )

Zane, realiteti eshte ketu ne kete forum.

Ka dy vite qe me munde me vota dhe une te pergezoje per kontributin qe ke dhene ketej. Megjithate nonje kokerr e meritoje dhe une si plak qe jam.
 

Zana1

Braveheart
Zane, realiteti eshte ketu ne kete forum.

Ka dy vite qe me munde me vota dhe une te pergezoje per kontributin qe ke dhene ketej. Megjithate nonje kokerr e meritoje dhe une si plak qe jam.

Ke kohe po he... sondazhi sapo eshte hapur , lodhu ca me shume k'to dite .. e mbase ja del qylit k'te vit : )
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Ke kohe po he... sondazhi sapo eshte hapur , lodhu ca me shume k'to dite .. e mbase ja del qylit k'te vit : )

Zane, edhe ne 2015 me paske munde madje me diference shume te madhe. Mos ma gjelozo shporten se e ke me te madhe :)
 

Zana1

Braveheart
Zane, edhe ne 2015 me paske munde madje me diference shume te madhe. Mos ma gjelozo shporten se e ke me te madhe :)

Nuk kam se qysh te xhelozoj dike qe paska humbur 2 vjet rradhazi ha ha ... me duket se po ndodh e kunderta : : )
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Nuk kam se qysh te xhelozoj dike qe paska humbur 2 vjet rradhazi ha ha ... me duket se po ndodh e kunderta : : )

Zane, ne tri vitet e fundit, nuk kame marre vote nga anetaret e njejte. E ke ketu ne forum. Thjeshte isha i kenaqur te te ndiqja nga pas :dylbi: A kete vit te dua pas meje :pije
 

Zana1

Braveheart
Zana nuk ju hyn gjerave kaq thelle, kitrra 123 ... e nuk merrem me lobotime, por une personalisht nuk mund te justifikoj voten time per dike qe nuk ka qene aktiv i mjaftueshem , se perndryshe do te te ndihmoja : )
 

legjenda

Tetova
Zana nuk ju hyn gjerave kaq thelle, kitrra 123 ... e nuk merrem me lobotime, por une personalisht nuk mund te justifikoj voten time per dike qe nuk ka qene aktiv i mjaftueshem , se perndryshe do te te ndihmoja : )

zana une te votova ty
 
Top