Antari i vitit 2017!

Antari i vitit 2017!

 • BoOoMBaStiCk

  Votat: 0 0.0%
 • L0v3rM4n

  Votat: 0 0.0%
 • ricky_ch

  Votat: 0 0.0%
 • Ultraviolet

  Votat: 0 0.0%
 • Aragon

  Votat: 0 0.0%
 • Daisy

  Votat: 0 0.0%
 • Fly

  Votat: 0 0.0%
 • Derjansi

  Votat: 0 0.0%
 • Rildi.s

  Votat: 0 0.0%
 • Arlea

  Votat: 0 0.0%
 • Levina

  Votat: 0 0.0%
 • Bukowski

  Votat: 0 0.0%
 • Violinisti

  Votat: 0 0.0%
 • Edisongen

  Votat: 0 0.0%
 • Ganiu

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  28
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Zana1

Braveheart
Ndiej keqardhje te thelle, per ato qe jane zhgenjyer. looool
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Derisa sje heroina e gjithe ketij antisistemi... Po ,je xheloze.
Dhe une jam.
Te gjithe ne jemi.

Ne jemi heroina ne jeten reale moj xogë,, skemi çi dum fitoret ktu. :puff:
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
A po muni me nda token e babes :p
 

WxP

Hidrauliku
Urime Zana
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Vajzat e forumit i kemi shume te mira, pavarsisht se e prishin me ndonje fjale qe hudhin ndokund, por ne pergjithesi jane shume te mira!

Njera nga keto eshte Zana, dashurore-erotike-pickimore-qaramane. ;)

Urime!
Darius
 

Vvetoni

Larguar
Normal, me i vendos edhe unë bicepsat, tricepsat, katercepsat në foto jo anëtari i vitit, po i shekullit.
 

Zana1

Braveheart
Silli nje here, provoje k'te vit... e sic duket ke fanse , already : )


Ps... Flm Darius : )
 

Passion

Banned
Vajzat e forumit i kemi shume te mira, pavarsisht se e prishin me ndonje fjale qe hudhin ndokund, por ne pergjithesi jane shume te mira!

Njera nga keto eshte Zana, dashurore-erotike-pickimore-qaramane. ;)

Urime!
Darius

Lum ne meshkujt per to :p

Per fjalorin qe e prishim une e Zana e kemi pak talent :D por kur verej te ca tjere sinqert zhgenjehem :( (e them te gjitha njesoj qenkam,paskam gabuar duke mendu ndryshe). :)
 

Zana1

Braveheart
Lum ne meshkujt per to :p

Per fjalorin qe e prishim une e Zana e kemi pak talent :D por kur verej te ca tjere sinqert zhgenjehem :( (e them te gjitha njesoj qenkam,paskam gabuar duke mendu ndryshe). :)

Zakonisht fjalorin me te rende e te varfer , e gjen pikerisht tek kjo pale... ku i thote vetes se tyre te edukuar/arsimuar , e ushqejne njeri tjetrin me k'te lloj forme manipulimi te shemtuar.

Ps... Huh... & Im never wrong on this ; )
 
Redaktimi i fundit:

Didi

C'est la vie.
Tema e beri punen e saj dhe mund te mbyllet, se i ka mbaruar afati e krijom percarje tani.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top