Antari i vitit 2017!

Antari i vitit 2017!

 • BoOoMBaStiCk

  Votat: 0 0.0%
 • L0v3rM4n

  Votat: 0 0.0%
 • ricky_ch

  Votat: 0 0.0%
 • Ultraviolet

  Votat: 0 0.0%
 • Aragon

  Votat: 0 0.0%
 • Daisy

  Votat: 0 0.0%
 • Fly

  Votat: 0 0.0%
 • Derjansi

  Votat: 0 0.0%
 • Rildi.s

  Votat: 0 0.0%
 • Arlea

  Votat: 0 0.0%
 • Levina

  Votat: 0 0.0%
 • Bukowski

  Votat: 0 0.0%
 • Violinisti

  Votat: 0 0.0%
 • Edisongen

  Votat: 0 0.0%
 • Ganiu

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  28
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

legjenda

Tetova
Ne c'vend ? E qysh po te ecen puna, legjenda ? a je mire ? : )


Ps.. Punetor i madh je , hallall gjiri i nenes :puthje:

22853116_1152050944931366_8235709849858049036_n.jpg
jam gjermani me pune
 

Zana1

Braveheart
kur degjova zana fiton gare per qmim e viti mora pushim erdha tetova kuntribuj per ty

Awwwww so cute ... flm e pune te mbare, legjenda... vec mos u lodh shume te keqen . :puthje:
 

Gi de Masha

Anëtar i ri
Votova për Zanën, sepse është energjike, i jep gjallëri forumit dhe është vetvetja, është e sinqertë në ato që thotë, pavarësisht se për shumë gjëra nuk pajtohem me të.

Pa diskutim Zana1, sepse çdo komentim ka nje argumentim nga mbrapa...!

Darius

Ndonëse nuk jam anëtar i ri këtu, ka vite që jam regjistruar në këtë forum, për të cilin kam respekt. ( Shpresoj se ky forum në të ardhmen do të jetë një forum i fortë dhe më i gjallë. Po jemi ne ata që e bëjmë të gjëllijë ), por nuk kam qenë shumë aktiv. Uroj të jemi të gjithë aktiv këtu e tutje!

Hyra sonte këtu dhe pashë këtë sondazh ( votim ).. Shikova listën. Po njihja vetëm kitrrën ( me të dikur kemi pasur një raport të mirë respekti ) dhe Zanën1. Përparësi i dhashë gjinisë tjetër ( se kështu e do bontoni ), por kisha edhe një arsye të fortë. Zanën e njoh edhe më përpara. Të gjithë kemi huqe, doemos edhe Zana do të ketë. Krahas huqeve, Zana ka edhe virtyte të mira. Ajo që më bën ta kem perzonazh pozitiv është se: " zana është vetja". Sot mund të të shajë, por në një moment, kur është fjala për ta thënë të vërtetën e thotë!

( Këto që i përmenda unë i paskan thënë edhe dy miq të tjerë ).

Votova pra për Zanën.
 
Redaktimi i fundit:

Zana1

Braveheart
Flm ademgashi_dk , sinqerisht qe nuk prisja vote nga ti ... por ndonjehere pershtypja pozitive le vete rrugen e hapur, edhe perse ka kohe qe nuk kemi komunikuar bashke. : )

Ps... Edhe nje here Flm ty , edhe te gjitheve atyre qe kane votuar per mua, bashke me arsyen e shoqeruar.
 

Zana1

Braveheart
Ha ha legjenda ... ju ke prekur telat : D
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
stafi perse me fshi postime nga inat kaq i madh qe une mbeshtetes zana


Cka thu mor...? Po e kuptuam te gjith, por sa her don ta thuash, edhe 100her?


Mbeshtete tan kohen, Super....... por mos e tepro me alarm...
 

Zana1

Braveheart
Paska rregull edhe ne k'te rast ? apo vlen vetem per Zanen ne k'te rast ? se teprime te tilla shikoj e lexoj c'do dite une lart e poshte .. por nuk i denon njeri . looool
 

legjenda

Tetova
Paska rregull edhe ne k'te rast ? apo vlen vetem per Zanen ne k'te rast ? se teprime te tilla shikoj e lexoj c'do dite une lart e poshte .. por nuk i denon njeri . looool

moter shum e dashur zana uroj nga zemra per fitore kaq te madhe une legjenda e kam detyro ademgashi dk votoj disa tjeter fitoj realitet demokrkacia ne forum
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
moter shum e dashur zana uroj nga zemra per fitore kaq te madhe une legjenda e kam detyro ademgashi dk votoj disa tjeter fitoj realitet demokrkacia ne forum

O legjend a ti e solle Ademin me votu zanen?
lobove per ket votim elitar?! :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Legjendes i paska ngec shiriti me i vend lol
 

Zana1

Braveheart
Ademi nuk eshte nga ato burra qe lobotohet ... e me njeh para legjendes.

Po hajt tashme, e merruni me votat e stafistave...merruni me ndonje lobotim andej. loool
 
Last edited by a moderator:

legjenda

Tetova
Ademi nuk eshte nga ato burra qe lobotohet ... e me njeh para legjendes.

Po hajt tashme, e merruni me votat e stafistave...merruni me ndonje lobotim andej. loool

motra ime e dashur fitove bravos te koft keta e nga inat e kajn une det mbeshtetes der ne fund
 

legjenda

Tetova
Ademi nuk eshte nga ato burra qe lobotohet ... e me njeh para legjendes.

Po hajt fshini qyrret tashme, e merruni me votat e stafistave...merruni me ndonje lobotim andej. loool

motra ime e dashur fitove bravos te koft keta e nga inat e kajn une det mbeshtetes der ne fund edhe nevi e shum nga inat qe nuk doli fituese ne per stafiste e viti 2017
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Te nderuar antar,

Votimi u mbyll dhe fituesi per kete Vit eshte ZANA1!

Urime dhe nje vit te mbare per te gjithe .tenor.gif


1471946040_1142.gif
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
kam teper respekt ndaj teje por mos ban bajat muhabet njezerve


jo une sbera gje.... isha shum e qarte, cfare thash.

ti veshtro qarte. Bye!
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

i fshier
 
Redaktimi i fundit:

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Urime Zana!!

Now where’s the booze so we can celebrate! :D
 

Zana1

Braveheart
Flm te gjitheve atyre qe me kane votuar ( ku si per ironi i perkasin te tere , gjinise mashkullore : ) ) ... e per k'te arsye te forte , ndihem edhe e vleresuar dhe e respektuar ne maksimum .

Flm edhe nje here , e ju Uroj nje Vit te Ri te mbare , familjarisht ... meqe jemi ne prag te tij. : )

Ps...Flm edhe juve lart per urimet, me xhelozi apo pa xhelozi.... nuk ka shume rendesi.. tashme, qe u mbyll edhe sondazhi : )
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top