Antari i vitit 2017!

Antari i vitit 2017!

 • BoOoMBaStiCk

  Votat: 0 0.0%
 • L0v3rM4n

  Votat: 0 0.0%
 • ricky_ch

  Votat: 0 0.0%
 • Ultraviolet

  Votat: 0 0.0%
 • Aragon

  Votat: 0 0.0%
 • Daisy

  Votat: 0 0.0%
 • Fly

  Votat: 0 0.0%
 • Derjansi

  Votat: 0 0.0%
 • Rildi.s

  Votat: 0 0.0%
 • Arlea

  Votat: 0 0.0%
 • Levina

  Votat: 0 0.0%
 • Bukowski

  Votat: 0 0.0%
 • Violinisti

  Votat: 0 0.0%
 • Edisongen

  Votat: 0 0.0%
 • Ganiu

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  28
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Zana1

Braveheart
Te paskan genjyer... por besoj qe te sqarova vete, meqe paske qene kaq i deshperuar e ne dilema . : D

Beju te fala edhe paralajmeruesve . Loool
 

MrCool

Old School.
Po po, deshperimi ne kulm.. Ke bo sevap, te rujt Zoti. lol
 

Zana1

Braveheart
You sound addicted already ....Bjeri vetes nga pas . loool
 

MrCool

Old School.
C'mu desh qe e votova.. Nuk thone kot, aparenca genjen :p
 

Zana1

Braveheart
U gave it a try anyway ... i salute u for the courage , o trim. : D

Dhelpra dhe rrushte loool
 

Katil

Antarë i Respektuar
Un nuk jap votë po smë sollët thesin e miellit në shtëpi.
 

Katil

Antarë i Respektuar
Kushti im është thesi.
Pastaj ktu thotë stafisti,çdon emri im këtu unë sjam stafist.
 

Passion

Banned
Mon!
Me jep t'lutem 1500 lek me drejt kthimi,se 300 i kam,se i plotsova per nje trast miell. :p
O dal antar viti,o vdes e plas e bej pauuuuuu :(
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Nr e llogarise ta bej kalimin direkt me i-bank, hic mos me lodhesh
Sa thesa duhen?
Sqaroji njerezit qe jane te Antari j vitit, jo Stafisti lol
 

Passion

Banned
Po pat pik te dobet stafin ai c'ti bej une?
Rild o veDHa.

Nxirre voten me selfie :p se u be :p

Mon xxxx :D s'kam e syzet ne kete ore :D
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Jam bo si ato Partitë qe votohen vetem nga fisi dhe miqt. Duhet me bo disa miq per vitin tjeter se nuk shtyhet jeta ne humbje te tilla...
Abstenim! (Se mos po vje Monika tme mari Karten)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Jam bo si ato Partitë qe votohen vetem nga fisi dhe miqt. Duhet me bo disa miq per vitin tjeter se nuk shtyhet jeta ne humbje te tilla...
Abstenim! (Se mos po vje Monika tme mari Karten)

Nuk ma dhe mua voten ti? lol
Mos e ço voten dem kot duke abstenuar.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Jam bo si ato Partitë qe votohen vetem nga fisi dhe miqt. Duhet me bo disa miq per vitin tjeter se nuk shtyhet jeta ne humbje te tilla...
Abstenim! (Se mos po vje Monika tme mari Karten)

Do ta marr por do votoj veten....
Jetime ne te shkretet sna do kush lol,
Si thu do ma japesh ti i vote shoqes lol
 

Zana1

Braveheart
Votova Artinin ... dhe do te deshiroja qe vitin tjeter, ta shikoj tek lista e stafit, pasi te jep pershtypjen qe eshte i zoti... per Balancim , pa interesa personale.

Artinin sepse :

- Eshte i afte , i matur , i qarte dhe i afrueshem , edhe ne rastet kur nuk i ecen muhabeti.
- Eshte dhe vjen si individ me vete
- Kontribon pothuajse ne c'do teme
- Me pelqen dhe me terheq, njohuria e gramatikes se Gjuhes Shqipe..qe Zoteron.
- Ka karakter te qendrueshem ( e kjo ka shume rendesi per mua )

& Se fundi, me terheq & me pelqen edhe serioziteti i tij...ne pergjithesi , dhe gjej besim te plote ne rrjeshtat e tij, edhe ne rastet kur nuk jam dakort me te.
 
Tani, me kete personin kam nje antipati per personazhin qe ka krijuar por pavarsisht kesaj do e meritonte te ishte ne liste (por keshtu jane rregullat kur kalon grade) e te votohej, sepse i ka dhene nje levizje forumit. E kam fjalen per Drejtorin.


Hajd sa me shume profile te reja e sa me shume hyrje te vjetra qe t’ju votojn! lol
Gezuar!

Po ty s’te rrihet pa fol eeee?
ty lale ta kemi dhen voten gjithmone
na ke zhgenjy ne ç’do pike e presje
se kuptoj pse s’te kan dhen bann iher lol
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Cmu desh mua qe fola, ca halli mgjeti tashi... Deri me 26 do e zgjidh ishalla.
 

WxP

Hidrauliku
Pershendetje, ju kujtoj se votat e antareve te sapo ardhur qe jane rregjistruar mbrapa startimit te sondazhit jane te pa vlefshme. Kjo per arsye, supozohet se nuk njohin as njerin. Votat e hequra do behen publike si vota dhe antari. Per te qen korrekt dhe qe sondazhi te vlersoj me te mirin e vitit, suksese.
 

MrCool

Old School.
Pershendetje, ju kujtoj se votat e antareve te sapo ardhur qe jane rregjistruar mbrapa startimit te sondazhit jane te pa vlefshme. Kjo per arsye, supozohet se nuk njohin as njerin. Votat e hequra do behen publike si vota dhe antari. Per te qen korrekt dhe qe sondazhi te vlersoj me te mirin e vitit, suksese.

Ty te rujt Zoti se kisha dy dite qe ndihesha ne siklet per voten qe hodha. :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ej ku jam une more :D ?
Me shume se gjysmen e vitit jam kan aktiv, haj medet. Ani ani, ju po dini, ju grahni :v
 

WxP

Hidrauliku
Ti ke hup mor e ke shtrengu doren 1 postim nmuj :p
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Kush t'ket me votu, t'votoi se ashtu osht ai muhabeti millit.. Po tu dhimbs myket.
 

Zana1

Braveheart
Flm e te prsh legjenda, ku ke humbur ti ? : )
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top