Antari i vitit 2017!

Antari i vitit 2017!

 • BoOoMBaStiCk

  Votat: 0 0.0%
 • L0v3rM4n

  Votat: 0 0.0%
 • ricky_ch

  Votat: 0 0.0%
 • Ultraviolet

  Votat: 0 0.0%
 • Aragon

  Votat: 0 0.0%
 • Daisy

  Votat: 0 0.0%
 • Fly

  Votat: 0 0.0%
 • Derjansi

  Votat: 0 0.0%
 • Rildi.s

  Votat: 0 0.0%
 • Arlea

  Votat: 0 0.0%
 • Levina

  Votat: 0 0.0%
 • Bukowski

  Votat: 0 0.0%
 • Violinisti

  Votat: 0 0.0%
 • Edisongen

  Votat: 0 0.0%
 • Ganiu

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  28
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Nuk quhet vota pa votu :p

Paska ndodh naj gabim ne sistem se e kam votu me gjithe zemer
por spaska qen e shkrujtme :p

Ps:/ Rregulloni butonin e zanes se nuk punoka
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Paska ndodh naj gabim ne sistem se e kam votu me gjithe zemer
por spaska qen e shkrujtme :p

Ps:/ Rregulloni butonin e zanes se nuk punoka

do e kisha provu vete po e dogja voten....Thirrje votoni per te provuar nese punon butoni :p
 
do e kisha provu vete po e dogja voten....Thirrje votoni per te provuar nese punon butoni :p

Ja keni bo me hile zanes lale, dhe kjo seshte e drejte
dikush i paska dizaktivu butonin
ose s’me puno mu lol
ju kerkoj juve stafit akademik me e kqyr kte prob
urgjentisht puci puci
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Ja keni bo me hile zanes lale, dhe kjo seshte e drejte
dikush i paska dizaktivu butonin
ose s’me puno mu lol
ju kerkoj juve stafit akademik me e kqyr kte prob
urgjentisht puci puci

Pershendetje i nderuar,

Ankesa juaj u protokollua dhe shume shpejt do ju dergojme pergjigje zyrtare.
Afatet kohore qe parashikon ligji jane nga 5-10 dite pune .

J'u falenderojme paraprakisht

Ishalla s'te mbetet vota e "virgjer" lol
 
Pershendetje i nderuar,

Ankesa juaj u protokollua dhe shume shpejt do ju dergojme pergjigje zyrtare.
Afatet kohore qe parashikon ligji jane nga 5-10 dite pune .

J'u falenderojme paraprakisht

Ishalla s'te mbetet vota e "virgjer" lol

Shume flm , jeni shume e sjellshme !
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Kete vit vota ime shkon per antarin; Odeon.
Nje antar me rrejshta ashpersie , jo vetem tek tema me te njejtin titull,por dhe neper postimet e ti , me nje ashpersi goditse racionale dhe pa dorashka.
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
me shum se 1. e meritojn voten time ketu. Keq :) si skemi mundesi vote me shum :)


sikur te shkonte deri ne Nr 5... do dilshim si ne TREG tani :)
 

MrCool

Old School.
Per kete vit beni si te beni.. Ama per 2018 mos mbani shpresa se do fitoj une titullin. :p
 
F

Frank

Unë jam i ri fringo, aman titullin ja jap Jetmirës, ajo më përshendeti e para! lol
 
Shyqyr u rregullu butoni
zana ta gezosh voten :)
 

Zana1

Braveheart
Flm : )

Ps... vertet nuk punonte ,apo Po beje shaka? : p
 

MrCool

Old School.
Me qe s'njoh asnje anetar/e akoma.. Po votoj Zanen.. Arsyeja kuptohet :p
 

Didi

C'est la vie.
Tani, me kete personin kam nje antipati per personazhin qe ka krijuar por pavarsisht kesaj do e meritonte te ishte ne liste (por keshtu jane rregullat kur kalon grade) e te votohej, sepse i ka dhene nje levizje forumit. E kam fjalen per Drejtorin.


Hajd sa me shume profile te reja e sa me shume hyrje te vjetra qe t’ju votojn! lol
Gezuar!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Une jam tu votu nga fundi për vete, kshu që vazhdoni fushatën për të mbledh vota lol
 

Zana1

Braveheart
Me qe s'njoh asnje anetar/e akoma.. Po votoj Zanen.. Arsyeja kuptohet :p

He nje here karajfil i ri ... na e thuaj arsyen ? Nuk quhet vota, pa arsye. loool

Ps... Beside ur vote won't count , anyway . loool
 

MrCool

Old School.
He nje here karajfil i ri ... na e thuaj arsyen ? Nuk quhet vota, pa arsye. loool

Ps... Beside ur vote won't count , anyway . loool

I dashke gjerat ne detaj ti.. Qenkemi njelloj :p

Arsyeja eshte reflektimi i drites te shala e djathte... Satisfied now? :p

Btw... counted or not, une e bera timen :D
 

MrCool

Old School.
He nje here karajfil i ri ... na e thuaj arsyen ? Nuk quhet vota, pa arsye. loool

Ps... Beside ur vote won't count , anyway . loool

I dashke gjerat ne detaj ti.. Qenkemi njelloj :p

Arsyeja eshte reflektimi i drites te shala e djathte... Satisfied now? :p

Btw... counted or not, une e bera timen :D
 

Zana1

Braveheart
That has nth to do with my satisfaction ... but urs. : D & those type of votes for my taste, are cheap ignorant & unfair for other users . Cheers anyway Desperato. : )
 

MrCool

Old School.
Dhe me paralajmeruan... Kujdes nga ajo se ka nje derrase mangut... Thjesht doja ta vertetoj vete :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top