Antari i vitit 2017!

Antari i vitit 2017!

 • BoOoMBaStiCk

  Votat: 0 0.0%
 • L0v3rM4n

  Votat: 0 0.0%
 • ricky_ch

  Votat: 0 0.0%
 • Ultraviolet

  Votat: 0 0.0%
 • Aragon

  Votat: 0 0.0%
 • Daisy

  Votat: 0 0.0%
 • Fly

  Votat: 0 0.0%
 • Derjansi

  Votat: 0 0.0%
 • Rildi.s

  Votat: 0 0.0%
 • Arlea

  Votat: 0 0.0%
 • Levina

  Votat: 0 0.0%
 • Bukowski

  Votat: 0 0.0%
 • Violinisti

  Votat: 0 0.0%
 • Edisongen

  Votat: 0 0.0%
 • Ganiu

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  28
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Pershendetje Miq virtual!

Fundiviti erdhi serisht dhe tradita e do qe te mblidhemi per te perzgjedhur me votat tona , antarin e vitit!
Le te jete nje votim i paster dhe bazuar ne meritokracine , angazhimin dhe kontributin e gjithsecilit.PS: Pjese e votimit eshte bere cdo antar i vjeter i cili ka qene aktive ne pjesen me te madhe te kohes, si dhe antaret e rinj te cilet kane me shume se 50 Postime!


Le te fitoj me i miri , dhe kini parasysh , cdo gje eshte transparente dhe e dukshme :)

ANTARI I vitit 2017!.jpg


Ky sondazhe mbyllet me 26-12-2017 ne 08:50 Kini parasysh se ky eshte nje sondazh publik: Anetaret mund te shohin zgjedhjet qe ju bete.
 
Redaktimi i fundit:

Aver

VIP
Edhe ketu e paskam nderin me votu i pari.

Votoj per Passion. Anetar dhe njeri me vlera.
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Votova për Zanën, sepse është energjike, i jep gjallëri forumit dhe është vetvetja, është e sinqertë në ato që thotë, pavarësisht se për shumë gjëra nuk pajtohem me të.
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Pa diskutim Zana1, sepse çdo komentim ka nje argumentim nga mbrapa...!

Darius
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Nikin , per ti kerkuar ndjese qe i kam vene nickname e vjeter padashje :p

E ne fakt jo, por per faktin se sa here behet pjese e forumit , duket sikur cdo kush zgjohet :).

Shtoji e faktin qe nuk ben kompromisa, por vjen ashtu si ajo e ndjen....Perhere stuhi :)
 

jana80

Super Moderator
votova passion pasi me jep kenaqesi ta lexoj e ti degjoj cdo kenge qe sjelle
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
ooo Jetmira motrushe, ty ste kam veq per nje vit.... po taman moter te zemres te kam sa eshte jeta gjate..........

natyrisht ti je favoriti im kudo qe une jam......
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Kenaqesi te jem ne liste, nuk bej fushate. Une do votoj me 31 se jam tu bo bilancet dhe po rikthehem te komentet gjat vitit.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Nikin , per ti kerkuar ndjese qe i kam vene nickname e vjeter padashje :p

E ne fakt jo, por per faktin se sa here behet pjese e forumit , duket sikur cdo kush zgjohet :).

Shtoji e faktin qe nuk ben kompromisa, por vjen ashtu si ajo e ndjen....Perhere stuhi :)

A me mo :p
 
Mu m’keni fut kot ke lista lale se une skam fitu atehere
kur jepesha me mish e shpirt.... i lash energjite e mia ke kuzhina
Keshtu qe shkundeni voten tek antari qe ka punu per 2017 :)
 
Redaktimi i fundit:

bella

Anëtar i Nderuar
Pershendetje forumi. Me keni munguar nga pak :) kitrren votova;)
 

sensuu

sweet
Une votova veten kot per qef
 
Last edited by a moderator:

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Mu m’keni fut kot ke lista lale se une skam fitu atehere
kur jepesha me mish e shpirt.... i lash energjite e mia ke kuzhina
Keshtu qe shkundeni voten tek antari qe ka punu per 2017 :)

Ti për atë votë rron...shpresa për atë votë është tu të mbajt gjallë...pse bo kot sikur s’do tani? lol
 

Passion

Banned
Kitrra dikur më ka thënë.
Unë forumin e shoh si një dritare ku përpiqem të vërej ecurinë edhe emancipimin e shoqërisë sonë.

Atë që vazhdimisht e mendoja e me lëkundej si ide,u përforcua nga mendimi i tij.
ثshtë një busull,një tregues.
Qofshi ju partizanë të fjalës së mirë,ku arsyetimi,bindjet,shijet,kundërshtimet ,preferencat të lundrojnë në një nivel të mirë bisede .
Votën e dërgova te Odeoni i ashpërsisë.

:)

Aver,Nick,Jana.
Doni sherr ?

Ps ju falenderoj. :)
 

Zana1

Braveheart
Kjo teme me ka vene ne dilema.. megjithate nuk do te nxitohem :mendim:


Flm per ato qe kane votuar per mua , bashke me arsyen nga pas . :shqip:
 
Ti për atë votë rron...shpresa për atë votë është tu të mbajt gjallë...pse bo kot sikur s’do tani? lol

Nuk pranoj me m’var njeri kemboren n’qaf mu lale
masnej une forumin e shof si vend me shty kohen kaq!
 
Kjo teme me ka vene ne dilema.. megjithate nuk do te nxitohem :mendim:


Flm per ato qe kane votuar per mua , bashke me arsyen nga pas . :shqip:
Zana une te votova sepse je antare aktive ne debate!
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top