• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

princesha

Warrior Princess
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Wxp

Luis

Quku

Loverboy

Losst

cent
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

SunlightAjsi
ti
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Ajo se me ben kurioz tek kjo teme eshte se gjith kur te plakemi do jemi bijond!
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

NJe gabim i vogel Ida ishte me kete foto po sic duket seshte kompju
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Jo bjonde por te thinjuraaaaa....
hahahaa jo jo un nuk shikoj flok te thinjura.se kur te plakemi ne do jemi plaka Dama jo plaka sikur gjyshet. P´s un per vete e di se do jem e till nese plakem ,e nese iku e re ajo kuptohet edhe me mir.:jpo:
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Zina meqe e don shum detin e vlores
 
Top