• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Kitrra...


Legally. gjith jeten pran ne humor te mir me njeriun e zemres..Didi...edhe ne pleqeri na tregon se ka dhemb te bukur dreqja.


]

LeVoyageur ehhh kur isha i ri nuk me afroheshe e tani ik andaj se me ben me dhembje koke..hahha
Elushe...me mbesen simpatike..
 
Last edited:

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Losst


wxp me ne fund arriti te diplomoj si tekniku me i miri .Ps o njerz knaqunni nese do plakemi ..ku dim ne se cfar na sjell e nesermja..!?dhe ju kisha lute te mos e lexoni vetem titullin e temes.
 
Last edited:

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Ky eshte Kitrra ne moshen 80 vjeqare

hahah qeshni pak lol

DM , temen ashtu e kuptova une ....
 
Last edited:

DeliriumMind

Boulevard of broken dreams.
Mosha
30
Vendndodhja
BlackMoon
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Un mendoj se kjo eshte Sunrisekurse kjo arfenilla qe eksperimenton me keshillat e mia ahahaha
 

bella

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Aty ku nuk je ti!
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Jeni te papam
ankesa te tilla sdo i kisha menduar kurre sepse ska gje me te bukur si HUMORI... ska gje me te bukur se sa te qeshesh dhe te kesh cik autoironi po ctju them un..
qofshit ju qe jeni.
Nuk e di cfare ka ndodh me ty Poet sepse postimin e afernilles mbi personin tat nuk e pash, biles mduket se kam publikuar dicka un vete dhe nuk shof asigjo te keqe sepse jam e para qe kam qesh duke par se si me shifnin te tjeret!

Kurse ti Jetesa, aman mi gru!
cfare krahasimi je duke bo? i therret menje se cfare shkruan ?
Ai solli nje ide qe mund te ket krijuar mbi personin tend ketu ne forum por kush tha qe kjo paraqet te verteten?
ps: Kush je ti qe po gjykon dike qe ska frik te nxjerri fytyren e vet ne forum si puna juaj qe mcifeni?!

Dhe me kaq shpresoj ta mbyllim ket debat se jeni tu lan kokrren e namit!

Shume dakort me ty DM


humor, ironizim dhe autoironizimi yllo jane arte me vete :D e pranojne dhe e bejne jo te gjithe ne fakt eshte pak e lidhur me sigurin ose karakterin qe ka secil, jane pak te vecante ata qe pranojne shakate :D.....un keshtu e mendoj. psh mua ne foto ketu me kane vene vertet interesante ashtu sic une kam dhene me postimet e mia ne forum :) e mund te me vene edhe nje plake nudo apo qe eshte duke bere seks se ndoshta shume perceptime keshtu mund te jene.... i pranoj me kenaqesi....ironia me sens humori eshte pjese e imja...skam frike te bej shaka e te pranoj shaka .... vleresimin dhe respektin per veten apo qe te tjeret duhet te kene per mua... e kerkoj ndryshe :D

p.s do gjej ndonje plak edhe per ju te poshter ahahhahah.... jam shkrir kur i kam pare.. arfe teme shume argetuese.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.
Shume dakort me ty DM


humor, ironizim dhe autoironizimi yllo jane arte me vete :D e pranojne dhe e bejne jo te gjithe ne fakt eshte pak e lidhur me sigurin ose karakterin qe ka secil, jane pak te vecante ata qe pranojne shakate :D.....un keshtu e mendoj. psh mua ne foto ketu me kane vene vertet interesante ashtu sic une kam dhene me postimet e mia ne forum :) e mund te me vene edhe nje plake nudo apo qe eshte duke bere seks se ndoshta shume perceptime keshtu mund te jene.... i pranoj me kenaqesi....ironia me sens humori eshte pjese e imja...skam frike te bej shaka e te pranoj shaka .... vleresimin dhe respektin per veten apo qe te tjeret duhet te kene per mua... e kerkoj ndryshe :D

p.s do gjej ndonje plak edhe per ju te poshter ahahhahah.... jam shkrir kur i kam pare.. arfe teme shume argetuese.
Bella eshte hap te nenforumi i humorit dhe me vjen shum keq nese dikush e merr si personale, thjesht bejm gallat meqe jemi te rinje dhe jemi pak a shum si familje .
 

cent

Banned
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Ja te nis dhe un ca foto si kta miqt siper. BRavo Arfenilla, teme shume e bukur per humor :)
DM


Didi


Nicktjeter
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Nuk e di cfare ka ndodh me ty Poet sepse postimin e afernilles mbi personin tat nuk e pash, biles mduket se kam publikuar dicka un vete dhe nuk shof asigjo te keqe ...

1 pergjigje te shkurter DM-o. Jam shume specifik (jo pergjithesues), e kisha me Arfenillen. E kom inat menyren e saj te perceptimit (te pakten per mua), mu duk fyese fotoja e saj... le ta postoj serisht nese do, e ta shofim eshte humor apo ofendim si rezultat i nje logjike me baze "trekendesh i permbysur" (kush ka interes te dije vleresimet e fiseve Maja te me kontaktoj qe ti sqaroje perdorimet e formave gjeometrike ne vleresimet e njerezve)...

Nuk debatova ne parim, skam asgje me tematiken e postuar, gjithseicili eshte i lire te veproje si te doje e te postoje ate qe i jep kenaqsi por pa cenuar tjetrin...

P.S Arfenilla mund te ta jepja mesazhin edhe me 1 sms private por eshte hera e disajte qe me jep kete shije. Po te me njihje sdo te postoje ate foto ...!
 
Last edited:

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

P.S Arfenilla mund te ta jepja mesazhin edhe me 1 sms private por eshte hera e disajte qe me jep kete shije. Po te me njihje sdo te postoje ate foto ...!
Un verte8 tani po te njoh se cili ishe Poeti!! ne kemi fol disa her si miq te forumit,dhe te kam vlersu si njeri qe i merr gjerat me logjik...DHE NUK ME KUJTOHET NESE NJHER TE KAM FY: e din mir shum se te kam then se ishte soul arsyja se te kam pranu frindse,, duke pas parasysh se ajo ke pranon ku un i besoj100% dhe nuk me zhgenjen.Por tani e pash vertet kam gabuar se kam pas nje mendim tjeter ndaj teje.Un e mora parasysh qe jo te gjithe kuptojn humorin dhe ju luta te mos e banalizoni temen.Cila foto fyse ishte me shum ajo se un postova apo Pinky( Pinky soryy se te citova se e di se e ke ber pa prapavi.dhe e ke prit ne menyre me te mir ket teme flm nga ti ) Por dua te ja kujtoj poetit se gabon shum qe vlerson njerz pa njohur mir se cilet jan..eshte gje tjeter ajo nese te mundojn inatet personale ..Por nje gje te fundit do ta them poeti !me vjen shum keq se ke ndryshu ne menyr drastike, askun nuk je Poeti siq ke qen ne fillim,ket e kam vrejt ne shum tema kur diskuton edhe me tjert antar....,,,e arsyjet i din ti me mir.
 
Last edited:

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Shkojme me foton e radhes , ky do te jete Dying_Poet

 

Luis

Tip i cuditshem :P
Vendndodhja
Larg!
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

ArfernillaEndrra

 
Last edited:

Luis

Tip i cuditshem :P
Vendndodhja
Larg!
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

a te lutem me hile ma bere shiko se partnerin e paskam zhelan dhe qeros hahaa
ncnc te mbajta me hater e ta kesh per nder, se dhe ne pleqeri shiko si te ndihmon burri jot qeros L O L :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

ncnc te mbajta me hater e ta kesh per nder, se dhe ne pleqeri shiko si te ndihmon burri jot qeros L O L :p
ama shiko se ai duket si i varfer ,me vjen inat nga DM se do me perqesh e ke marr burrin te varfer do thot hahhhaa
 
Top