• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Arfenilla

Themelues i Forumit
Si do dukem un kur te plakem o zhigo !ishte ky shkrim i Dm se me inspiroj te hapi ket teme.

Pra cdo njeri mund te poston foto ti japi ni emer te antarit /es qe ia mendon se do duket kur te plaket.Ama ju lutem kjo eshte hap te nenforumi i humorit, mos e banalizoni temen me fyrje apo inatesh personale .
Po filloj un e para.. Lovermany.. duke tregu muskulaturen ..Loverboy..


Sensu..pas sa vite duke zen peshk me ne fund e zuri nje te madhe quku..

Soul...


Nick ...Cdo her ne boten e vet..Dm..Nevi...
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Afrenila:


Bella:


Nicktjeter:


Kitrra123:


Quku:


Marla:


Poeti:


Mondi:
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

hahahahaha Arfe ku te ka shku mendja ,bukur bukur duke shikuar para ne kohe ,te gjithe simpattik ma qenkemi ne finish..:p
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Sweetzzinna keshtu e kisha paramendu lol

10177883_842453029116588_5803429161509801264_n.jpg
 

DeliriumMind

Shake it like a Polaroid picture.
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

ahahhaha te lumshin duart o afernille ahaha

un e shof veten kshu


Kjo Bella


Kjo Nicktjeter


kjo Didi


Kjo PinkuKy HostelLoverboyYlli-1LoverManPoeti
edhe si perfundim Zhigo
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

hahahaha...sa kam qesh,O ARFE po si u kujtove moj,sa teme interesante....mua kjo me ra nder mend,,,
Legally

Bella

Marla dhe Monique

Endrra

Neve

nick

Une dhe Soul
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

hahaahahahhahaahhaahha Kjo eshte vertet nje nga temat me te bukura
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Marla & Monique


Poeti


Xhebrail


Nev


Bella
 
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

DidiYellow


Solina


#1Marla #2.Monika #3.Arfenilla


Elushja


Bella


EndrraJetesa


legallyPinkyNicktjeterDelirium mind


Love


Zina


Sweetie

 
Last edited:

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Yellow Redhead duke mendu cilin vend ta vizitoj..
Ylli si cdo her duke par endrra me sy mbyllur

centi. duk shit shkrepsa..Endrra duke festu ditlindjen..


Marla Monika


bella cdo her ne form.


Pinky..
 
Last edited:

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Arfenilla ku i ke gjetur konfidencat qe ben krahasime rreth personit dhe familjareve te mi? Mos te te shof me te ma "zesh nickname ne goje..."E paedukate ! (per mos te te thene ndonje fjale tjeter)
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Arfenilla do te jete keshtuJetesaDMEnderrahahaha:haha
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

Arfenilla ku i ke gjetur konfidencat qe ben krahasime rreth personit dhe familjareve te mi? Mos te te shof me te ma "zesh nickname ne goje..."E paedukate ! (per mos te te thene ndonje fjale tjeter)
E<para e punes duhet te falenderoj ty per( edukaten)se tregove tani.Tema eshte hap te nenforumi humorit dhe nese kupton sadopak humorin do e kish kuptu thelbin e temes dhe nuk do ishte shpreh ne ket menyr shum te ulet.
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

E<para e punes duhet te falenderoj ty per( edukaten)se tregove tani.Tema eshte hap te nenforumi humorit dhe nese kupton sadopak humorin do e kish kuptu thelbin e temes dhe nuk do ishte shpreh ne ket menyr shum te ulet.
E shtata punes kete lloj humori nuk kam si ta kuptoj, nuk jam aq i zgjuar sa ty :) , e teta punes humorin dhe jo vetem..., ta besh me shoket e shoqet e tu jo me ata qe nuk ke konfidenc ! E nenta punes me leje, tashi mfalni se kena pune.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

E shtata punes kete lloj humori nuk kam si ta kuptoj, nuk jam aq i zgjuar sa ty :) , e teta punes humorin dhe jo vetem..., ta besh me shoket e shoqet e tu jo me ata qe nuk ke konfidenc ! E nenta punes me leje, tashi mfalni se kena pune.
[e harrove te 10-en Ankandin!edhe ate te humori e ke !


vazhdojm me temen..Tuana cdo here happy
-[/I]
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

E shtata punes kete lloj humori nuk kam si ta kuptoj, nuk jam aq i zgjuar sa ty :) , e teta punes humorin dhe jo vetem..., ta besh me shoket e shoqet e tu jo me ata qe nuk ke konfidenc ! E nenta punes me leje, tashi mfalni se kena pune.
Te lutem leje mos reago, se normalisht me personalitet te askujt nuk behet humor...porse keshtu e bën.

O Loverman, foton qe e ke ven me nick Jetesa, ajo sme pershtatet fare mua te them me plote gojen, dhe ate bukurin tende qe e tregon me fotot tua ne forum, asaj nuk i liroj unë rrugë fare... Kurse a do plakem si e paramendon ti me foton tende, sigurisht se JO.

ok humorin e lëm humor.... porse humor jo aq i bukur, me then drejt....
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Antaret e forumit virtual Pleq-plaka.

PinkyYlli me karakterin e tijRickyDhe ne fund Quku

 
Top